Ksiądz przyłapany na gorącym uczynku. Tłumaczył, że podnieciło go morze
Radna ze Szczecina poinformowała, że w Świnoujściu zauważono księdza, który masturbował się na plaży. Konieczna była interwencja policji.
Radna ze Szczecina Dominika Jackowski (Koalicja Obywatelska) na profilu na Facebooku poinformowała, że na plaży w Świnoujściu doszło do nietypowego (i niesmacznego) incydentu. Polityczka napisała, że przyłapano tam duchownego, który masturbował się w miejscu publicznym.
Podobne
- Ksiądz przyłapany na gorącym uczynku. Podglądał mężczyzn w publicznej toalecie
- Ostry wpis księdza o Kościele. Sprawę skomentował Krzysztof Bosak
- Ksiądz przesadził? Grozi posłance Koalicji Obywatelskiej
- Skandal w podstawówce. Ksiądz straszył dziewczynki gwałtem
- Ksiądz zmienia słowa psalmu. Nie chce polityki w kościele
Według radnej kapłan jest katechetą w Szkole Podstawowej numer 16 oraz w przedszkolu, a ponadto odpowiada za przygotowanej do I Komunii św. i bierzmowania dzieci z parafii Matki Boskiej Różańcowej na Gumieńcach w Szczecinie.
Policja i lokalne media potwierdzają, że doszło do takiego incydentu. Ksiądz nie okazał się wzorem moralności i tłumaczył, że podnieci
Ksiądz ma kłopoty. Został przyłapany na masturbacji, "podniecił go widok fal"
Duchowny został przyłapany na gorącym uczynku, lecz zarówno policja, jak i szczecińskie media zaprzeczają, aby świadkiem wydarzenia było jakiekolwiek dziecko - nie potwierdzili tego żadni świadkowie. W efekcie swawolny ksiądz został ukarany wyłącznie mandatem za nieobyczajne zachowanie z artykułu 140 Kodeksu wykroczeń. Policja nie miała żadnych podstaw, aby go zatrzymać.
"Radio Szczecin" zwróciło się do kurii z prośbą o komentarz. Przełożeni duchownego na razie nie wystosowali oficjalnej odpowiedzi.
Popularne
- Koniec klasycznego języka? Liczba 67 została słowem roku
- Bagi i Magda wzięli ślub na parkiecie? Teraz wszystko układa się w całość
- Przełom w sprawie Buddy? Wiadomo, co z pieniędzmi z loterii
- Wersow poleciała samolotem do fryzjera. Teraz tłumaczy się widzom
- Lady Gaga wystąpi w Polsce w 2026 r.? Fani mają dowody
- Fani bojkotują koncert The Neighbourhood? Strona padła, ale są kontrowersje
- Julia Żugaj nie przeszła do finału "Twoja twarz brzmi znajomo". Które miejsce zajęła?
- Taylor Swift założyła kurtkę od polskiej projektantki. Ubranie kosztowało blisko 12 tys. zł
- Skandal na planie "Stranger Things"? David Harbour pod lupą





