Ksiądz przyłapany na gorącym uczynku. Masturbował się na plaży

Ksiądz przyłapany na gorącym uczynku. Tłumaczył, że podnieciło go morze

Źródło zdjęć: © canva
Maja Kozłowska,
19.08.2023 12:30

Radna ze Szczecina poinformowała, że w Świnoujściu zauważono księdza, który masturbował się na plaży. Konieczna była interwencja policji.

Radna ze Szczecina Dominika Jackowski (Koalicja Obywatelska) na profilu na Facebooku poinformowała, że na plaży w Świnoujściu doszło do nietypowego (i niesmacznego) incydentu. Polityczka napisała, że przyłapano tam duchownego, który masturbował się w miejscu publicznym.

Według radnej kapłan jest katechetą w Szkole Podstawowej numer 16 oraz w przedszkolu, a ponadto odpowiada za przygotowanej do I Komunii św. i bierzmowania dzieci z parafii Matki Boskiej Różańcowej na Gumieńcach w Szczecinie.

Policja i lokalne media potwierdzają, że doszło do takiego incydentu. Ksiądz nie okazał się wzorem moralności i tłumaczył, że podnieci

Ksiądz ma kłopoty. Został przyłapany na masturbacji, "podniecił go widok fal"

Duchowny został przyłapany na gorącym uczynku, lecz zarówno policja, jak i szczecińskie media zaprzeczają, aby świadkiem wydarzenia było jakiekolwiek dziecko - nie potwierdzili tego żadni świadkowie. W efekcie swawolny ksiądz został ukarany wyłącznie mandatem za nieobyczajne zachowanie z artykułu 140 Kodeksu wykroczeń. Policja nie miała żadnych podstaw, aby go zatrzymać.

"Radio Szczecin" zwróciło się do kurii z prośbą o komentarz. Przełożeni duchownego na razie nie wystosowali oficjalnej odpowiedzi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Roman,zgłoś
Nie jest pierwszym, ani ostatnim. Policja słusznie ukarała, a PROKURATURA ma teraz wielkie zadanie, aby ta radna za swoje niecne czyny została sprawiedliwie UKARANA zanim zdobędzie immunitet ,o który chyba będzie mogła się ubiegać za swoje czyny i znaleźć na pierwszym miejscu. A w internecie nic nie ginie mimo iż starała się to usunąć.
Odpowiedz
6Zgadzam się4Nie zgadzam się
Częstochowa,zgłoś
Na YouTube u siostry Bruny od Maryji jest info, że nowy kardynał prefekt kongregacji nauki wiary nie kryje się ze swoim homo związkiem z innym biskupem. I razem fotografują się na plaży bez koszulek i przytulają. A w Polsce nadal Rydzyk i średniowiecze. Ale już niedługo będą zmieniać interpretacje na temat masturbacji i seksu analnego.
Odpowiedz
2Zgadzam się3Nie zgadzam się
Milena,zgłoś
Jak się okazało, całą sytuacją była wyssaną z palca plotką. Ksiądz na skutek hejtu popełnił samobójstwo. Gratulacje dla Pani radnej, ma Pani krew na rekach.
Odpowiedz
16Zgadzam się7Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9