Koszmar z Vinted. Paczka przyszła brudna i śmierdząca

Koszmar z Vinted. Paczka przyszła brudna i śmierdząca

Źródło zdjęć: © TikTok
MAKO,
12.06.2024 18:45

Pewna użytkowniczka Vinted przeżyła prawdziwy horror, który skutecznie może odstraszyć ją od dalszego korzystania z aplikacji. Jej zamówienie okazało się brudne od dziecięcych odchodów.

Nie da się ukryć, że osoby sprzedające na Vinted posiadają niczym nieograniczone zasoby kreatywności, jeśli chodzi o pakowanie przesyłek. Standardowa koperta lub pudełko? Nie, to za proste. Reklamówki, zużyte opakowania po produktach spożywczych - ryżach, kaszach czy mrożonych pizzach - tak, to jest prawdziwy styl i klasa.

O ile pudełka są czyste i nie ma szans, że uszkodzą znajdujący się w środku przedmiot, nie ma w tym absolutnie nic złego. Ba: to same plusy. Ekologicznie i ekonomicznie. Gdzie wady? Schody zaczynają się w momencie, gdy rzecz w środku jest niewłaściwie zabezpieczona.

Profil na TikToku DM Drama [ang. drama w prywatnych wiadomościach] nagrał wideo o koszmarze, jaki przeżyła pewna użytkowniczka VintedWielkiej Brytanii. Kobieta zamówiła top za trzy funty (ok. 15 zł), który przyszedł zapakowany w... pieluszkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Paczka zapakowana w pieluchę. Zużytą...

Internautka, która zakupiła top, od razu napisała do sprzedającej.

"Czy ten top naprawdę przyszedł do mnie w zużytej pieluszce????? Jest całkowicie pokryty g*wnem. To jest OBRZYDLIWE. W co ty pogrywasz? Śmierdziało tak, że musiałam wyrzucić ten top. Czy uważasz, że to akceptowalne wysyłać ubrania w takim stanie? Używam Vinted od czterech lat i nigdy nie miałam z niczym problemu..."

Kobieta, która sprzedawała top, nie chciała uwierzyć na słowo i poprosiła o zdjęcia. Twierdziła, że wysłała bluzkę w czystej pieluszce, bo tylko to miała pod ręką, a kupująca prosiła o szybkie nadanie paczki. W odpowiedzi otrzymała zdjęcie bluzki w osr*anej pieluszce.

Sprzedająca stwierdziła, że mogło się to wydarzyć przez pomyłkę i zaproponowała, by kupująca wyczyściła top "lub może go namoczyła". Ta oczywiście była oburzona i zażądała zwrotu trzech funtów. Niektórzy mogą zdziwić się sporem o niewielką sumę, lecz nie chodzi tylko o pieniądze - chodzi też o zasady.

Sprzedająca początkowo ignorowała wiadomości, lecz ostatecznie obyło się bez zakładania sporu i oddała właścicielce kasę. G*wniana sprawa zakończyła się więc... częściowym happy endem. Choć druga ze stron zapewne szybko nie zrobi kolejnych zakupów na Vinted.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0