Koszmar Barbary Nowak. Deprawatorzy spiskują przeciw Polsce [OPINIA]
W szkole, przed kościołem, na ulicy. Być może nawet w waszej lodówce lub w paczce po chipsach. Deprawatorzy i kłamcy są wszędzie. Mają cel przejęcia katolickiej Polski. Kto im się oprze? Oczywiście małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak, która wygłosiła dramatyczny apel do rodaków.
Wyjrzyjcie przez okno. Co tam widzicie? Samochody, tramwaje, autobusy, bloki, kosze na śmieci, kiosk ze starymi gazetami... Naprawdę? Jeśli to jest wasza odpowiedź, wiedzcie, że małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak jest wami głęboko rozczarowana. Jak możecie wykazywać się aż taką ignorancją w czasie, gdy Polskę opanowali deprawatorzy i kłamcy?
Podobne
- "PiS szybko wróci". Tata Maty ostrzega sympatyków Tuska
- Tata Maty udaje Bedoesa. Chce zażegnać konflikt z "zepsutą elitą"
- Polacy zdziwieni Januszem Kowalskim. Zapomniał o arcywrogu?
- Janusz Kowalski w formie. Trenuje nienawiść do drugiego człowieka
- Jaszczur się doigrał. Zgłosili patostreamera do prokuratury
Niech to soczyście wybrzmi. Deprawacja, kłamstwo, przemoc, walka, gwałt, nienawiść. To słowa kluczowe w monologu małopolskiej kuratorki, którym kobieta promuje pewną inicjatywę. Nowak zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie, który przejdzie ulicami miasta 25 czerwca.
Polska pod naporem deprawatorów i kłamców
Jak na katoliczkę przystało, Nowak zaczyna wypowiedź od szczucia na marsze równości - demonstracje o pokojowym charakterze, których uczestnicy utożsamiają się z ideami wolności, równości i szacunku do drugiego człowieka:
- Czy podoba się państwu promocja mordowania dzieci zwanego eufemistycznie aborcją? Czy nie rażą państwa obsceniczne pochody maszerujące przez polskie miasta i miasteczka, Parady Dumy czy raczej Pychy ludzi, którzy szczycą się tym, że niszczą rodziny, deprawują dzieci, walczą z religią katolicką, a nawet dokonują aktów wandalizmu, niszcząc nasze kościoły, zakłócając msze święte - mówi Nowak. Kobieta dopiero rozgrzewa się przed odpaleniem dział dużego kalibru.
Jeszcze Polska czy już raj dla deprawatorów?
Nowak snuje wizję Polski rodem z ateistycznej dystopii, w której nienazwani "oni" spiskują przeciwko katolikom, obmyślając plan, jak zniszczyć wiarę i zdemoralizować dzieci. Gdyby przenieść ten monolog na scenariusz filmu fabularnego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego na pewno nie poskąpiłoby dotacji.
- Wykrzykują hasła obrażające ludzi rozumnych. Bezkarnie wyszydzają symbole wiary katolickiej i katolików. Posuwają się do przemocy fizycznej wobec księży. Prowadzą kampanię nienawiści wobec wierzących. Odgrażają się, że nasze dzieci będą takie jak oni. Taki mają plan. Epatują seksem, niszczą zdrowie dzieci, rozprowadzając hormony blokujące ich rozwój fizyczny. Niszczą psychikę, promując operację zmiany płci jako remedium na wszelkie problemy okresu dorastania - grzmi małopolska kuratorka.
Deprawatorzy gwałcą niewinność dzieci
Następnie kobieta mówi, że nie chce żyć w Polsce, w której codziennie "gwałci się niewinność dzieci" i "opiłowuje się katolików". Dalej Nowak z uśmiechem na twarzy zachęca do udziału Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie. Czy jest to najlepsza antyreklama jakiejkolwiek inicjatywy? Nie wiemy, choć się domyślamy.
Na koniec Nowak poświęca kilka słów "kłamcom i deprawatorom":
- Czas powiedzieć deprawatorom, kłamcom "stop". Pokażmy, że kochamy nasze dzieci. Chcemy Polski wiernej Bogu i ojczyźnie. Tylko taka Polska ma szansę trwać i być wolną - mówi małopolska kurator.
Przemyślcie swoje zachowanie i uważnie obserwujcie, gdzie czają się kłamcy i deprawatorzy.
KURATOR NOWAK MOCNO: AKTY PROFANACJI KOŚCIÓŁ I DEPRAWACJA DZIECI! MUSIMY POWIEDZIEĆ "DOŚĆ"!
Popularne
- Bilety na ostatni koncert Quebonafide zupełnie za darmo. Wystarczy apka InPost
- Książulo ma beef z krakowskimi kebabami? Wprowadzają rollo "śmierdzący książuulo"
- Quebonafide zagra dwa ostatnie koncerty. Co w pożegnalnym merchu?
- Klaudia Sadownik zerwała z chłopakiem? Detektywi węszą kolejne rozstanie
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Znamy finalistów "Twoje 5 Minut 3". Decyzja jury zaskoczyła widzów
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Słyszeli jej krzyki, gdy jeszcze żyła. Tragedia znanej influencerki
- "To dziwna praca". Allie X o szukaniu siebie i kulisach kariery [WYWIAD]