Konopskyy szuka pieniędzy od Kawiaq. Youtuber wygrał zakład
Jeszcze w sierpniu patostreamer Kawiaq kpił z działań Konopskiego i zapewniał, że do końca 2023 r. nie trafi do więzienia. Aby zaznaczyć swoją pewność, Kawiaq zaproponował Konopskiemu zakład. Teraz youtuber upomina się o wygrane pieniądze.
Kawiaqowi długo wydawało się, że jest bezkarny. Patostreamer gazował ludzi, sprzedawał zepsute telefony. Czara goryczy przelała się jednak, gdy na transmisji Kawiaq wraz z kolegą znęcali się nad pijaną kobietą. Sprawę patostreamera Konopsky we wrześniu zgłosił na policję, wtedy jednak funkcjonariusze nie podjęli radykalnych kroków. Wszystko zmieniło się po ostatnich działaniach streamera.
Podobne
- Jak zarabiał Kawiaq? Youtuber ujawnił okrutny proceder
- Kawiaq i Tucznik mają na karku prokuraturę. Matka broni patostreamera
- Kawiaq i Tucznik wciąż w areszcie. Proces trafił na "przeszkodę"
- Konopskyy odpowiada Szalonemu Reporterowi. "Szalony pomawiacz"
- Patostreamer Kawiaq znów narobił smrodu. Sam poszedł na policję
Kawiaq zatrzymany, grozi mu wiele lat więzienia
Katowicka prokuratura złożyła wniosek o aresztowanie 18-latków na okres 3 miesięcy. Śląska policja udostępniła nagranie z zatrzymania Kawiaq oraz Tucznika, a także film z doprowadzenia patostreamerów do prokuratury. Mężczyznom grozi do ośmiu lat więzienia wyłącznie za działania związane z poszkodowanymi kobietami. Wymiar kary może wzrosnąć, gdy do listy zarzutów prokuratura dopisze m.in. atakowanie ludzi gazem pieprzowym.
Doprowadzenie zatrzymanych patostreamerów do prokuratury
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Zatrzymanie Kawiaqa jest równoznaczne z przegraniem "zakładu" z Konopskim. Kawiaq zapewniał, że do końca roku nie zostanie aresztowanym, tymczasem wiele wskazuje na to, że patostreamer sylwestra i święta Bożego Narodzenia spędzi za kratami. Konopskyy zaczepnie przypomniał o propozycji patostreamera. Na wygrane pieniądze youtuber będzie musiał jednak chwilę poczekać - być może nawet osiem lat.
Popularne
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Jak wygląda donut Julii Żugaj? Detektywi z TikToka znów w akcji
- Bagi rusza z nowym projektem. "Chcemy dostarczać najlepszy content"
- Korea Północna zamknęła granice przez OjWojtka? Influencer reaguje
- Mini Majk ma problemy w związku? "Widocznie nie pasujemy do siebie"
- Nie ustąpiła miejsca dziecku. Jej życie zmieniło się w piekło?
- Budda wypuścił limitowany merch. Cena robi wrażenie
- Pogodynek zaskoczył prognozą w stylu Doechii. "Zarapował" "Anxiety" na antenie
- Alan Kwieciński z FAME MMA wydał oświadczenie. "Przeprowadzimy testy na ojcostwo"