Konopsky pyta Kawiaq, gdzie jego pieniądze za zakład

Konopskyy szuka pieniędzy od Kawiaq. Youtuber wygrał zakład

Źródło zdjęć: © Twitter: famemmatv / Twitter: famemmatv
Weronika Paliczka,
28.11.2023 11:00

Jeszcze w sierpniu patostreamer Kawiaq kpił z działań Konopskiego i zapewniał, że do końca 2023 r. nie trafi do więzienia. Aby zaznaczyć swoją pewność, Kawiaq zaproponował Konopskiemu zakład. Teraz youtuber upomina się o wygrane pieniądze.

Kawiaqowi długo wydawało się, że jest bezkarny. Patostreamer gazował ludzi, sprzedawał zepsute telefony. Czara goryczy przelała się jednak, gdy na transmisji Kawiaq wraz z kolegą znęcali się nad pijaną kobietą. Sprawę patostreamera Konopsky we wrześniu zgłosił na policję, wtedy jednak funkcjonariusze nie podjęli radykalnych kroków. Wszystko zmieniło się po ostatnich działaniach streamera.

Kawiaq zatrzymany, grozi mu wiele lat więzienia

Katowicka prokuratura złożyła wniosek o aresztowanie 18-latków na okres 3 miesięcy. Śląska policja udostępniła nagranie z zatrzymania Kawiaq oraz Tucznika, a także film z doprowadzenia patostreamerów do prokuratury. Mężczyznom grozi do ośmiu lat więzienia wyłącznie za działania związane z poszkodowanymi kobietami. Wymiar kary może wzrosnąć, gdy do listy zarzutów prokuratura dopisze m.in. atakowanie ludzi gazem pieprzowym.

Doprowadzenie zatrzymanych patostreamerów do prokuratury

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Zatrzymanie Kawiaqa jest równoznaczne z przegraniem "zakładu" z Konopskim. Kawiaq zapewniał, że do końca roku nie zostanie aresztowanym, tymczasem wiele wskazuje na to, że patostreamer sylwestra i święta Bożego Narodzenia spędzi za kratami. Konopskyy zaczepnie przypomniał o propozycji patostreamera. Na wygrane pieniądze youtuber będzie musiał jednak chwilę poczekać - być może nawet osiem lat.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
Bad boy,zgłoś
Chodziłem do podstawówki na ‚patologicznym’ osiedlu i tam kiedy ktoś odstawiał takie akcje wobec kobiet szybko był pacyfikowany przez kolegów. Nie wyobrażam sobie te 10 czy 15 lat temu żeby taki typ swobodnie biegał, gazował ludzi i zakończył taki wieczór bez szwanku, z cała twarzą. Dzisiaj? Jak ktoś go dotknie to siedzieć pójdzie… policja musi się zajmować jednostrzalowcami. Przykre.
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Majonezz,zgłoś
Gdzie pieniądze za las
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Agnostyk,zgłoś
Hahaha nie wierze ze ten suchoklates chodził po mieście, przecież on powinien być przekopany z setki razy
Odpowiedz
34Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 6