Sanah zapowiedziała nową płytę

Koniec pomidorowego szaleństwa? Sanah ujawnia, o co chodziło

Źródło zdjęć: © Instagram - Sanah / Instagram
Natalia Witulska,
26.04.2024 09:45

Sanah, jedna z najpopularniejszych polskich artystek, zaskoczyła swoich fanów. W nocy z czwartku 25 kwietnia na piątek 26 kwietnia dodała zdjęcie z pomidorem. Piosenkarka poinformowała, że wydaje nową płytę. Dodatkowo wyjaśniła, dlaczego jej Instagram był pełen warzyw.

Zuzanna Irena Grabowska, znana w całym kraju jako Sanah, to piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka, wykonująca muzykę z pogranicza indie pop, pop, synth pop, poezji śpiewanej, dance pop, a także art pop. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest pewnego rodzaju fenomenem. Od małej artystki śpiewającej o szampanie i dramach, stała się absolutną gwiazdą wyprzedającą największe w Polsce hale oraz stadiony.

Sanah często jest obiektem drwin oraz żartów. Wiele osób nie bierze jej muzyki na serio. Słuchacze regularnie zarzucają jej infantylność zarówno w tekstach piosenek, jak i wywiadach. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczyna robi ogromną oraz imponującą karierę. Współpracuje z największymi polskimi artystami. Nagrywała utwory m.in. z Dawidem Podsiadło, Kwiatem Jabłoni, Grzegorzem Turnauem czy Arturem Rojkiem.

Sanah cała w pomidorach ogłasza nową płytę

Kolejnym zarzutem, z którym mierzy się Sanah, jest to, że wydaje za dużo piosenek i płyt. Na początku grudnia 2023 r. fani otrzymali od Zuzi "Bankiet u Sanah", a ona już ogłasza, że w czerwcu 2024 r. dostępny będzie kolejny album. Wielu słuchaczy podkreśla, że czasem należy przystopować i skupić się na jakości wydawanych utworów. Sanah zdaje się tym jednak nie przejmować. Można domyślać się, że każdą wolną chwilę spędza w studio.

Na początku tygodnia cały Instagram Sanah zalały pomidory. Wszystkie fotografie przedstawiały właśnie te warzywa. Można było obejrzeć ich różne rodzaje: malinowe, zielone, żółte, niedojrzałe, małe i duże. Nikt nie wiedział, o co chodzi, a fani w komentarzach prześcigali się w teoriach. W piątek 26 kwietnia wszystko się wyjaśniło. Artystka ogłosiła nowy krążek, a także porównała siebie do popularnego warzywa.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

"Kaprysy. Za 49 dni wręczę je Wam, jak tego pomidora na okładce i jestem jak pomidor też, bo rumienię się na myśl, że poznacie, co w moim serduszku działo się niedawno, albo dawno. Kapryśny Paganini grał mi tyle lat, więc malutkie smaczki skrzypcowe też tam znajdziecie. Ile odmian pomidorów, tyle moich kaprysów!!! A w każdym inna historia. Już za 49 dni wszystkie 21 kaprysów będą Wasze" - napisała Sanah na Instagramie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 35
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
borza5,zgłoś
Głos ma świetny. Na koncertach zachowuje się fantastycznie. Zero dziwnych zachowań i skandali.👍
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Parasol,zgłoś
Robi to co sprawia radość jej i fanom.Niech to robi dalej
Odpowiedz
24Zgadzam się1Nie zgadzam się
Miastowy,zgłoś
Niezbyt ładna, nie potrafi spiewac, wszystkie jej piosenki podobne do siebie czyli nuda i beznadzieja.
Odpowiedz
10Zgadzam się44Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8