Mortalcio wydał nową piosenkę. Koniec z contentem family friendly?
Patryk Baran, znany jako Mortalcio, z influencera postanowił zostać muzykiem. W najnowszej piosence "DEADLINE" przechwala się kasą jak rasowy raper.
Patryk Baran, znany jako Mortalcio, to influencer związany z Karolem Wiśniewskim "Frizem". Choć oficjalnie opuścił ekipę Genzie, wciąż okazjonalnie pojawia się w ich materiałach. Bierze również udział w teleturniejach organizowanych przez Mrożona - w drugiej edycji "Mafii IRL" udało mu się sięgnąć po zwycięstwo. Obecnie koncentruje się na rozwoju własnego kanału oraz karierze muzycznej. W kwietniu wydał swój debiutancki album "Maze", na którym znalazły się dobrze znane fanom utwory, m.in. "Kinderki", "TANATOFOBIA" oraz "Czujesz to co ja?".
Niedawno Mortalcio poinformował widzów o zakończeniu związku ze swoją dziewczyną - Kingą Banaś. Nowy rok zaczął więc od rozstania, ale również... zapowiedział kompletnie nową muzyczną erę. 29 stycznia ukazał się jego utwór "DEADLINE", w którym wyraźnie widać artystyczny zwrot Patryka w kierunku agresywnego trapu. Czy były członek Genzie zostanie pełnoprawnym raperem?
Mortalcio chwali się hajsem? Influencer zmienił się w rapera
Zawsze stawiałem na Grind / I nigdy nie będzie za wiele / Pół roku temu premierę miałem / I dalej w Empiku bestseller (wiesz) / Mówili, że to nie wyjdzie / Mówili to nie dla Ciebie / Dzisiaj zarabiam za dwóch / Dzisiaj zarabiam za czterech / Miliony w necie, miliony na koncie / Kończę z family content / Błądzę, w głowie mam problem (hahah) / Na co mam w*jebać forsę / Kupiłem tamto i kupiłem to / Kupiłem furę i kupiłem dom /Ale to nie znaczy nic, jeśli nie siedzę tam z nią - rapuje Mortalcio w piosence "DEADLINE".
W utworze pojawiły się nieliczne przekleństwa - ale to już jest zwrot w stronę bardziej dorosłej widowni. U boku Friza Mortalcio nie mógł pozwolić sobie na takie "szaleństwa". Influencer wspomina także o tęsknocie za dziewczyną - internauci sprzeczają się, czy ma na myśli Kingę czy może Wiktorię Bochnak "Kartonii", która obecnie jest w szczęśliwym związku z Przemkiem Pro.
W temacie muzyka
- "Camp rock 3" nadchodzi. Kto zagrałby w filmie, gdyby scenariusz pisały Zetki?
- Byłam na festiwalu dla pokolenia TikToka? TOP 5 koncertów Great September 2025
- Ostatnie miejsce Julii Żugaj w "TTBZ". W sieci wybuchła burza
- Bedoes 2115 to kolejny kandydat do wyprzedania PGE Narodowego? "To nie jest mój punkt honoru"
Popularne
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Przemek Pro mocno o "szon patrolu"? "Przegrywy, które nigdy nie będą miały dziewczyny"
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Trzy kobiety, jeden schön patrol. To najlepsza akcja roku?
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"
- Dziki Trener zapowiada pozwy? "Nie pomoże usuwanie postów"
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja