Mata sugeruje wydanie "Młodego Matczaka 2"

"Młody Matczak 2?". Mata podgrzewa atmosferę…

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,20.06.2024 10:45

I wszystko wskazuje na to, że raper gotuje dla fanów nowy materiał. Tak przynajmniej wynika z jego wpisu na Instagramie, który można odczytać jako zapowiedź kontynuacji "Młodego Matczaka".

Na instagramowym profilu Maty pojawił się wpis, który wywołał poruszenie wśród fanów rapera. W poście Mata prezentuje wizerunek nawiązujący do swojej drugiej płyty "Młody Matczak" i pyta: "Młody Matczak 2?". Sugeruje to, że artysta nosi się z zamiarem wydania kontynuacji swojego przebojowego krążka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

"Młody Matczak" powróci? Album był prawdziwym hitem

Okładka albumu "Młody Matczak" była charakterystyczna: blond włosy Maty kontrastowały z niebieską bluzą oraz tłem. Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, widzimy, że Mata wrócił do fryzury znanej ze wspomnianego okresu, co jeszcze bardziej podsyca spekulacje na temat nowego wydawnictwa.

Album "Młody Matczak" miał swoją premierę w 2021 r. Promowały go takie hity jak "Kiss Cam", "Patoreakcja" czy "Papuga" z Quebonafide i Malikiem Montaną. Krążek zdobył ogromną popularność, osiągając ponad pół miliarda odsłuchów na samym Spotify i uzyskując status diamentowej płyty. Trudno więc dziwić się, że raper chce powtórzyć ten sukces.

trwa ładowanie posta...

Fani Maty chcą trasy koncertowej

Fani z niecierpliwością oczekują na dalsze informacje i mają nadzieję, że Mata wkrótce oficjalnie potwierdzi plany dotyczące "Młodego Matczaka 2". Przy okazji wielu słuchaczy rapera domaga się w komentarzach trasy koncertowej. Przypomnijmy, że "Młodego Matczaka" promowała trasa z ogromnym koncertem na warszawskim Bemowie, podczas którego raper zebrał ponad 40 tys. słuchaczy pod sceną.

Mata znany jest z tworzenia nie tylko muzyki, ale także całej otoczki wizualnej i społecznej wokół swoich projektów. Jego koncerty i teledyski często przyciągają uwagę swoją kreatywnością i oryginalnością. Możemy się spodziewać, że nadchodzący projekt również będzie obfitował w niespodzianki i nowatorskie podejście do promocji.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0