Łatwogang zadłużony? "Wiszę Patecowi 10 tys. zł"

Komornik na koncie Łatwoganga. Padła ogromna kwota

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
24.06.2024 13:30

Łatwogang zszokował wielu internautów. W ostatnim wywiadzie poruszył temat pieniędzy oraz długów. Wyjawił, że miał problemy z komornikiem. Nie ukrywa, że wisi również kasę innym influencerom. Na co streamer wydaje pieniądze?

Łatwogang to popularny tiktoker oraz streamer. W internecie pojawiała się informacja jedynie na temat jego imienia - nazywa się Piotrek. Mężczyzna słynie z tworzenia różnych szalonych projektów. Często wyjeżdża do innych krajów, aby nagrywać kontent i wykonywać challenge. Miał okazję współpracować z takimi youtuberami jak Jakub Patecki "Patec Wariatec", Mateusz Trąbka "Tromba", a nawet ze znaną wytwórnią muzyczną SBM Label.

trwa ładowanie posta...

Jego materiały zdobywają viralowe zasięgi. Łatwogang ma oddaną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego nowe pomysły. Na TikToku obserwuje go 1,8 mln osób, a na Instagramie ponad 530 tys. Mimo imponujących wyników, tiktoker boryka się z problemami finansowanymi.

Łatwogang o problemach finansowych

Na kanale "PLOTKARY" pojawił się odcinek z gościnnym udziałem Łatwoganga. Tiktoker udzielił wywiadu prowadzącym profil - Natalii Rześnej oraz Milenie Mielczarek. Dziewczyny wypytały go o wszelkie bieżące sprawy. Największą uwagę internautów przykuł jednak temat jego problemów finansowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ŁATWOGANG ŚCIGANY PRZEZ KOMORNIKA | PLOTCAST ODC 6

Mężczyzna nie ukrywa, że boryka się z dość sporymi długami. Do tej pory miał nawet styczność z komornikiem, który był zmuszony zabrać jego oszczędności.

Tiktoker zadłużony u Tromby i Pateca

Łatwogang przyznaje, że jest zadłużony u znajomych youtuberów - Pateca i Tromby: "Wiszę Patecowi 10 tys. zł za wyjazd z Brazylii [...] Ja tam nie wyrobiłem z pieniędzmi, przeholowałem, nie wyliczyłem tego i mi po prostu zabrakło". Po chwili dodaje: "Też Trombie wiszę 7 tys. zł. Chciałem mu oddać tydzień temu. Przyszedł do mnie przelew od firmy i komornik zabrał mi pieniądze z konta egzekucyjnie, bo miałem dług - po prostu nie płaciłem podatków".

trwa ładowanie posta...

Tiktoker wyjawił również, że większość pieniędzy wydaje na filmy. Jego kamera kosztowała go aż 20 tys. zł. Piotrek tłumaczy, że nie ma potrzeby wydawania wypłaty na przyjemności czy wizyty w restauracjach. Większość przeznacza na tworzenie wysokiej jakości materiałów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 95
Krolik,zgłoś
Kolejny Patus! Kto ich ogląda? Co dzieciaku czekasz na zbiórkę??? WSTYD
Odpowiedz
8Zgadzam się36Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Hejterx,zgłoś
20 tys za kamerę a filmiki jego trwają parę sekund
Odpowiedz
7Zgadzam się15Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Tyle w temacie,zgłoś
Co to yutuber? Są studia w tym kierunku?
Odpowiedz
8Zgadzam się14Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 17