s

Mata w bliskiej relacji z fanką? Tiktokerka ma niezłe delulu

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
15.04.2024 13:30

Pewna tiktokerka opublikowała kontrowersyjny filmik dotyczący Michała Matczaka znanego jako "Mata". Twierdzi, że z raperem łączy ją coś więcej, niż relacja fanowska. Internauci krytykują postawę influencerki. Czy Mata odniesie się do jej zachowania?

Michał Matczak, działający pod pseudonimem "Mata" oraz "Skute Bobo", to popularny polski raper. Artysta jest znany z piosenek takich jak "Kiss cam", "Papuga", "Schodki" czy "100 dni do matury". W swojej karierze współpracował z najlepszymi raperami w kraju m.in. z Whitem 2115, Young Leosią, Żabsonem, Quebonafide, Taco Hemingwayem czy Białasem. Niedawno wypuścił collab z zagranicznymi gwiazdami - Tommym Cashem i JELEEL!. "CA$H READY" zdobył wiralowe zasięgi zarówno na YouTube, jak i na portalach streamingowych.

trwa ładowanie posta...

Mata o życiu prywatnym

Mata rzadko porusza prywatne tematy dotyczące rodziny czy jego miłości. Jedyną bliską mu osobą medialną jest ojciec rapera - Marcin Matczak - który z zawodu jest cenionym prawnikiem. Mężczyzna napisał nawet książkę "Jak wychować rapera. Bezradnik ", w której nawiązuje do relacji z synem oraz jego kariery. Sam Michał nie należy do osób wylewnych. Zazwyczaj nie udziela wywiadów. Zdecydowanie woli wypowiadać się za pomocą rapowych kawałków.

Mata niedawno zrobił mały wyjątek i wystąpił w telewizyjnym programie emitowanym na TVN - "The A-Talks". Projekt polega na tym, że osoby w spektrum autyzmu zapraszają do studia gwiazdy, które odpowiadają na ich szczere do bólu pytania. W jednym z odcinków pojawił się Mata, który zdobył się na odwagę i wyznał, że sam jest osobą autystyczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Czy Mata jest w bliskiej relacji z fanką?

Pewna tiktokerka od kliku lat sugeruje, że między nią a Matą zaiskrzyło. Co jakiś czas publikuje filmiki dotyczące ich rzekomej bliskiej relacji. W najnowszym nagraniu skierowanym do Matczaka stwierdziła: "Chłopie, ty oprzytomnij. Jaka fanka? Ja na żaden twój koncert już nie przyjdę". Słowa były odpowiedzią na rzekomą wypowiedź rapera: "nasza relacja to idol-fan, możemy pogadać na koncercie". Dawniej twierdziła, że jest w stałym kontakcie z raperem i regularnie ze sobą piszą. Artysta nie wypowiedział się na temat relacji z fanką.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2