Przyłapani na koncercie Dawida Podsiadły. Wszystko uwieczniła kamera

Przyłapani na koncercie Dawida Podsiadły. Wszystko uwieczniła kamera

Źródło zdjęć: © Instagram
MAKO,
24.06.2024 10:45

Podczas stadionowych koncertów Dawida Podsiadły dla fanów przygotowano wiele różnych atrakcji. Jedną z nich była popularna kiss cam.

Dawid Podsiadło w niedzielę 23 czerwca zakończył swoją stadionową trasę, podczas której zagrał sześć koncertów. Artysta odwiedził Gdańsk, Wrocław, Poznań oraz Chorzów, gdzie odbyły się dwa show, w tym ostatnie, finałowe. Udział w wydarzeniu z pewnością musiał zrobić na fanach gigantyczne wrażenie - szczególnie na tych, którzy jeszcze nigdy nie widzieli Dawida na żywo. Okrągła scena 360, konfetti, buchające ognie, unoszące się nad głowami walenie, niesamowita oprawa wizualna, budka z lodami... Nie widuje się tego codziennie, a na pewno nie na koncertach polskich artystów.

Jedną z atrakcji, która umilała fanom oczekiwanie na rozpoczęcie występu była kiss cam, czyli popularna zabawa, która przeniosła się do nas z USA. Operator "wyłapywał" pary lub przyjaciół i pokazywał je na telebimach, dopingując do okazania sobie uczuć. Filmik z kamerki z jednego z koncertów w Chorzowie bije rekordy popularności na TikToku. Film zdobył już ponad 200 tys. wyświetleń.

Mężczyźni całują się na koncercie Dawida Podsiadły

Na kanale burnpx pojawił się krótki materiał, przedstawiający zbitkę momentów zebranych z kiss cam. Na ekranie widzimy różne pary - w tym również mężczyzn, którzy nie boją się okazywać sobie uczuć. Jedna z "par" z tego zestawienia zdecydowała się na braterski uścisk, ale pozostałe dwie nie zawahały się dać sobie buziaka.

Komentarze pod filmem są naprawdę skrajnie. "KOCHAM TYCH OSTATNICH" - głosi ten najbardziej lajkowany. "Masakra jakie komentarze" - dodaje kolejna osoba, odnosząc się do homofobicznych tekstów, które prawdopodobnie zostały usunięte, ponieważ nie ma ich zbyt wiele. W kontraście do "no i poszedł obiad" jest wiele tych pozytywnych: "słodkie", "ale sigmy na początku", "uwielbiam to, jak wszyscy na stadionie zaczęli się cieszyć, kiedy tych dwóch pierwszych facetów się pocałowało".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 544
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 32
  • emoji smutek - liczba głosów: 15
  • emoji złość - liczba głosów: 46
  • emoji kupka - liczba głosów: 194
Maria,zgłoś
W sekunde pojawiło się 300 serduszek XDDDD. Ruskie boty jak zwykle po stronie prawaków
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wiktor,zgłoś
Wielu krypto-gejów się tu zleciało. Serio panowie, u facetów hetero, którzy nie mają problemów ze swoją seksualnością taki widok nie wywołuje tak intensywnych reakcji jak u was. Pomyślcie o tym.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Opinia to nie hejt,zgłoś
Dramat! Takie rzeczy to niech sobie w domu robią. SICK!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem co widzicie w tym fajnego. Najgorsze jest to, że takie zachowania wciska się ludziom jako normalne. Nie... nie jest to normalne i mam nadzieję, że nie będzie.
Odpowiedz
14Zgadzam się36Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 113
Komentarze (113)
Powrót