Łatwogang chce przebić rekord Friza

Łatwogang chce "zdeptać" Friza. Czy pobije rekord?

Źródło zdjęć: © Instagram
Redakcja Vibez,
23.06.2024 20:40

Łatwogang, znany z niekonwencjonalnych pomysłów, postanowił pobić rekord Friza i Wersow w liczbie like'ów na Instagramie. Zamierza to uczynić za pomocą zdjęcia własnej… stopy.

Popularny tiktoker Łatwogang ogłosił ambitne plany pobicia rekordu w największej liczbie like'ów pod zdjęciem na polskim Instagramie. Obecny rekord należy do Friza, Wersow i ich córki Mai, których wspólne zdjęcie zgromadziło prawie 1,1 mln serduszek.

trwa ładowanie posta...

Łatwogang celuje w rekord Friza... zdjęciem swojej stopy!

Łatwogang zamierza osiągnąć ten cel, publikując... zdjęcie swojej stopy. W swoim najnowszym filmiku na TikToku ogłosił: - Zdjęcie Friza, Mai i Wersów jest w tym momencie najbardziej lajkowanym zdjęciem w historii polskiego internetu.

I chcę je przebić zdjęciem mojej stopy

- zapowiedział tiktoker.
trwa ładowanie posta...

Łatwogang wyjaśnił również, jak zamierza to osiągnąć: - W tym oto właśnie momencie wleciała fotka mojej stopy na mojego Instagrama i jeżeli każda osoba, która ogląda tego tiktoka, zostawiłaby tam polubienie, to jest szansa, że przebilibyśmy Wersow i Friza - przekonuje.

Rowerem do Afryki lub usunięcie TikToka

Na koniec dodał, że jeżeli uda mu się przebić wynik pary influencerów, podejmie się karkołomnego wyzwania, a w przypadku niepowodzenia poświęci swoją karierę na TikToku. - Obiecuję wam, że jeżeli nam się to uda, to pojadę rowerem do Afryki. I żebyście mieli pełną pewność, że was nie oszukam, to jeżeli mi się to nie uda i nie dotrzymam obietnicy, to usunę swoje konto na TikToku - zapewnił Łatwogang.

trwa ładowanie posta...

W chwili publikacji tego newsa Łatwogang ma już ponad 410 tys. serduszek pod zdjęciem stopy, a ich liczba stale rośnie. Czy tiktokerowi uda się pobić rekord Friza i Wersow? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - internet śledzi tę rywalizację z zapartym tchem!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3