Tiktokerka tłumaczy, jakie kamienie zwalczają kaca

Kamienie zwalczają kaca? Tiktokerka nie ma wątpliwości

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
10.07.2024 18:00

Temat kamieni oraz ich mocy staje się coraz bardziej popularny. W mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych często można natrafić na osoby, które tłumaczą, jak ich używać. Jedna z tiktokerek o pseudonimie "olmi.crystals" opowiedziała, że ametyst może pomagać w kacu.

Wiele osób wierzy, że kamienie, numerologia, manifestacja oraz afirmacja to rzeczy, które działają oraz pomagają nam w codziennym życiu. Jeśli ktoś uważa inaczej, niech po prostu nie używa ww. rzeczy oraz metod samorealizacji. W mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych coraz częściej możemy spotkać specjalistów, którzy dokładnie tłumaczą, w jaki sposób korzystać z kamieni oraz ich mocy i potencjału. Należy do nich tiktokerka "olmi.crystals".

"Olmi.crystals" na TikToku obserwuje ponad 60 tys. osób. Kobieta w udostępnianych filmach tłumaczy, w jaki sposób korzystać z kamieni. Opowiada również, jakiego rodzaju moce ze sobą niosą, jak trzeba je czyścić, gdzie przechowywać, aby zawsze były w stanie nam pomóc. Jej filmy trafiają do sporej ilości użytkowników mediów społecznościowych. W jednym z materiałów influencerka opowiedziała, jak ametyst może nam pomóc, gdy na imprezie wypiliśmy za dużo i kac nie chce dać nam spokoju.

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Ametyst lekiem na kaca? Jeszcze jak

Na profilu "olmi.crystals" na TikToku pojawił się pewien film. Znawczyni kryształów informuje w nim, że ametyst może pomóc na kaca. Jeśli więc jesteście po niezłej imprezie, na której wypiliście kilka drinków za dużo, a przy okazji w szafie czeka na was kamień półszlachetny, to możecie skorzystać z rad influencerki. Kto wie, może to lepsze rozwiązanie niż elektrolity bądź tabletki.

trwa ładowanie posta...

- Jak uniknąć kaca dzięki ametystowi? Jest to kolejny odcinek z mojej serii, "jak używać kryształów?". Dzisiaj mamy ametyst, który od dawien dawna jest znany jako kryształ, który zapobiega upiciu się i temu, żeby nie mieć kaca. To, jak możesz go teraz wykorzystać, to przed wyjściem na imprezę przyłóż sobie ametyst do czoła. Zwizualizuj, jak on nadaje ci taką barierę ochronną, dzięki czemu nie upijesz się - zapewnia specjalistka na TikToku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0