Kaja Godek atakuje drag queen

Kaja Godek atakuje drag queen. Ma kuriozalną radę

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Weronika Paliczka,
31.10.2023 11:30

Kaja Godek kolejny raz atakuje. Tym razem oberwało się drag queen Misi Joachim. Przy okazji rzucania wyzwiskami Godek zbiera środki na działanie Fundacji Życie i Rodzina.

Sztuka drag queens jest gałęzią, która nie każdemu odpowiada. Nie wszystkim musi podobać się mocny makijaż, wysokie obcasy i strojne suknie. Nie oznacza to jednak, że należy atakować artystów zajmujących się dragiem. W polskim życiu publicznym wiele osób zdaje się mieć problem z drag queens. Do grona tychże krytyków należy Kaja Godek.

Kaja Godek radzi "pogonić dziwadła"

Kaja Godek na X (Twitterze) skomentowała fragment programu "Dzień Dobry TVN", w którym wystąpiła Misia Joachim, drag queen i osoba niebinarna. W charakterystyczny dla siebie sposób aktywistka pro-life napisała "jeśli nie pogonicie takich dziwadeł, to on pomoże waszym 7-latkom 'odkryć seksualność'". Godek kolejny raz straszy, że osoby nieheteronormatywne planują "nawracanie" dzieci na tęczową stronę mocy, a trochę brokatu jest równoznaczne z molestowaniem.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Jedna z komentujących wpis kobiet zapytała: "Jak zwalczać tę chorą propagandę gejowską?". Receptę na walkę z "chorą propagandą gejowską" ma Kaja Godek. Działaczka zachęca do wspierania jej Fundacji Życie i Rodzina. Pomagać Godek można na kilka sposobów: fizycznie, zostając wolontariuszem, finansowo - przelewając pieniądze na poczet działania fundacji, a także duchowo, poprzez modlitwę. Każda z tych metod wsparcia ma pomóc w walce z całym złem tego świata, jakim zdaniem Kai Godek są osoby nieheteronormatywne, drag queens, aborcja czy tolerancja.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 47
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 339
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 43
  • emoji kupka - liczba głosów: 116
babcia77,zgłoś
Piszę po raz enty..Ona ma troje dzieci, które sama, ponoć, wychowuje, jedno jest niepełnosprawne i wymaga szczególniejszej uwagi. Jeżeli ona lata po utrzędach, sejmie, na różnego rodzaju wiece, spotkania, to kto się zajmuje dziećmi, odrabia z nimi lekcje, rozmawia, tłumaczy różne zjawiska - jak samotna matka powinna to robić. Niewątpliwie jest to powód by odebrać jej dzieci, bo szkoda, że maja taką rodzicielkę.
Odpowiedz
18Zgadzam się5Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Godek nerwowa. Czyżby Ordo Iuris przestało być finansowane przez duże państwo na wschodzie?
Odpowiedz
26Zgadzam się0Nie zgadzam się
freedom,zgłoś
Ja chetnie pomoge Płodek mlotkiem
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 280
Komentarze (280)
Powrót