Adam Małysz parodiuje Żugajki

Już ma milion wyświetleń. Adam Małysz parodiuje Żugajki

Źródło zdjęć: © AKPA, Julia Żugaj / AKPA, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.05.2024 10:00

Afera w świecie Żugajek - fanek influencerki Julii Żugaj - zatacza coraz szersze kręgi. Z tematu zażartował nawet były skoczek narciarski Adam Małysz. Pokazał, co robi na "spotkaniu myszeczek".

O tym, ile problemów mogą sprawić fani, wie niejedna gwiazda show-biznesu. Swego czasu głośno było o stalkerce Harry'ego Stylesa. Kobieta wysłała znanemu wokaliście 8 tys. pocztówek. Do akcji musiała wkroczyć policja, aby nękanie dobiegło końca.

Niezwykle zaangażowaną społeczność fanek ma Julia Żugaj. 23-letnia influencerka, piosenkarka i modelka tworzy treści skierowane do młodej grupy wiekowej. Wielbicielki gwiazdy internetu - zwane Żugajkami - czasami mają możliwość spotkać idolkę na żywo. Okazja nadarzyła się w majówkę, podczas której influencerka wyjechała na obóz z nastolatkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Drama u Żugajek. O co chodzi?

Jeszcze przed żugajkowką majówką wybuchła afera. Fandom Julii miał za złe influencerce, że wprowadziła pewne zasady na wyjeździe. Uczestnicy obozu mogli wykonać ograniczoną liczbę zdjęć z gwiazdą, mieli limitowany czas na wspólne nagrania, a także zakaz przychodzenia na spotkanie w butach.

To nie wszystko. Internet obiegły nagrania, na których influencerka pozuje do zdjęć z młodymi fankami podczas majówkowego wyjazdu. Wielbicielki Julii zarzuciły jej, że zachowuje się wobec Żugajek w zbyt wyreżyserowany sposób. Problemem był też znajomy youtuberki - Kamil Owczarek - którego mimika mogła być interpretowana na różny sposób. Wiele internautek uważa, że biła od niego niechęć do nagrań z młodymi fankami Julii.

Adam Małysz i Jeleniwska parodiują Żugajki

Internauci spoza fandomu Julii Żugaj traktują dramę z żartobliwym nastawieniem. Wiele osób nagrywa parodię filmów Żugajek. Do trendu dołączyli były skoczek narciarski Adam Małysz oraz influencerka Maria Jeleniewska. Oboje odegrali scenkę z żugajkowej majówki, która rozeszła się wiralowo po sieci - ma milion wyświetleń. Na klipie widnieje napis "spotkanie myszeczek".

trwa ładowanie posta...

W sekcji komentarzy Jeleniewska wyjaśniła, że Julia Żugaj nie miała nic przeciwko parodii z udziałem Małysza: "Z Julką się lubimy i wcześniej napisałam do niej, czy jest okej z tym filmikiem".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
cykuś,zgłoś
Zaszczep się, pamiętasz?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zdziwiony,zgłoś
A Małysz co tam może komentować? Tam go jeszcze nie było? Dachy naprawiać z Holowczycem a nie parodiować.Zreszta sam jest parodią.
Odpowiedz
1Zgadzam się17Nie zgadzam się
JUŻ,zgłoś
SKISŁEM
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4