Jak Roxie Węgiel reaguje na hejt? "Nie mam na to siły"

Jak Roxie Węgiel reaguje na hejt? "Nie mam na to siły"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
11.06.2024 13:45

Roksana Węgiel, znana jako "Roxie Węgiel", zabrała głos w sprawie hejterskich komentarzy. Gwiazda nie ukrywa, że mierzy się z nimi na co dzień. Przykra rzeczywistość uodporniła młodą piosenkarkę. W jednym z wywiadów zdradza, jak reaguje na docinki. Czy artystkę dotykają słowa hejterów?

Hejt jest przykrym skutkiem ubocznym działania w sieci. Spotykają się z nim zarówno twórcy internetowi, celebryci, jak i zwyczajni internauci. Dużo łatwiej jest napisać krzywdzący komentarz w wirtualnej przestrzeni, niż rzucić go komuś prosto w twarz. Z anonimowości korzystają tchórze, których głównym celem jest zrobienie komuś przykrości. Osoby publiczne dużo częściej są wystawiane na opinię innych. Ludzie chętnie komentują ich wygląd, zachowanie oraz czyny. Gwiazdy nierzadko nie mogą poradzić sobie z hejtem.

Masa hejtu zalała Roxie Węgiel?

Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem "Roxie Węgiel", to polska piosenkarka młodego pokolenia. Artystka zdobyła ogromną popularność dzięki wygranej w 2018 r. w międzynarodowym konkursie muzycznym dla dzieci - Eurovision Song Contest Junior. Jej zwycięska piosenka nosiła tytuł "Anyone I Want to Be". Roxie zawdzięcza swoją sławę również udziałowi w polskiej edycji programu "The Voice Kids".

trwa ładowanie posta...

Artystka w bardzo młodym wieku wkroczyła do świata showbiznesu. Już od najmłodszych lat była poddawana krytyce opinii publicznej. Wielu internautów chętnie śledziło jej poczynienia. Niestety znaleźli się również hejterzy, którzy dokuczali piosenkarce. Najczęściej uszczypliwe komentują jej związek z dużo starszym mężczyzną, wyzywający image czy operację plastyczną ust.

Jak Roxie Węgiel reaguje na hejt?

W jednym z ostatnich wywiadów portalu Gazeta.pl Roxie Węgiel dostała pytanie odnośnie hejterskich komentarzy. Młoda gwiazda zdradziła, że już się na nie uodporniła: "Zupełnie mnie to nie rusza. Ja w ogóle nie czytam tych komentarzy. Mam naprawdę ogromny dystans po kilku latach spędzonych w tej branży [...] Nie mam na to ani czasu, ani siły, ani chęci".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0