z

Jaroniewska wyjaśnia internautów? Piszą sprośne wiadomości

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
19.04.2024 10:30

Wiktoria Jaroniewska udostępniła szokujący wpis na portalu X. Influencerka zawstydziła młodego chłopca, który wysłał jej sprośne wiadomości. Użytkownicy aplikacji bronią fana. Czy szczypiornistka słusznie go oskarżyła?

Wiktoria Jaroniewska to popularna polska influencerka. Urodziła się 15 września 2001 r. Tworzy głównie na TikToku oraz Instagramie. W mediach społecznościowych publikuje treści lifestyle'owe i prozdrowotne. Wiktoria z zawodu jest dietetyczką kliniczną. Wraz ze swoim chłopakiem układa diety. Dodatkowo trenuje piłkę ręczną.

Wiktoria Jaroniewska dostaje sprośne wiadomości?

Wiktoria Jaroniewska opublikowała wpis na portalu X. Influencerka udostępniła wizerunek chłopca, który wysyłał jej nieodpowiednie wiadomości na Instagramie. Cała rozmowa rozpoczęła się niewinnie. Internauta zapytał tiktokerkę: "Czy jest możliwość współpracy z tobą?". Następnie zaczął składać jej niemoralne propozycje. Dodatkowo twierdził, że zna Jaroniewską z imprezy. Sugeruje, że między nimi doszło do intymnego zbliżenia. Czat kończy nagranie, którego influencerka postanowiła nie publikować.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Internauci bronią chłopca?

Jaroniewska oprócz screena z rozmowy opublikowała również profil chłopaka. Udostępniła jego imię i nazwisko oraz zdjęcia, które dodawał na Instagramie. Kobiecie nie przeszło przez myśl, że wiadomości mogły być głupim żartem kolegów internauty. Ktoś w komentarzach słusznie zauważył: "Przecież na bank ktoś mu wszedł na telefon i pranka zrobił. Niech kamieniem rzuci ten, kto nigdy tak nie zrobił".

x
x (Canva)

Influencerka nie przemyślała, że upublicznienie wizerunku chłopaka może wiązać się z bardzo przykrymi konsekwencjami. Pewna internautka jest oburzona zachowaniem Jaroniewskiej: "Wiktoria ty myślałaś, jak publikowałaś ten post? Fakt, chłopak nie powinien pisać tak obrzydliwych rzeczy, ale ta kara, którą mu 'wymierzyłaś' to jest w ogóle nieporównywalna. W internecie nic nie ginie, mogą to zobaczyć jego znajomi ze szkoły wyśmiać go, może ktoś go pobić".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Normalny,zgłoś
Czyli ktoś może pisać że kogoś wyru....itp i jest spoko ale jak dziewczyna pokaże to wszystkim to już jest ze zle zrobiła? Jakąś dziwna logika jak dla mnie....jeśli ktoś zrobił mu zart to nie będzie miał sobie nic do zarzucenia ale jeśli to on pisał to dobrze ze będzie będzie wstydził. Uważam że bardzo dobrze zrobiła
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gregi,zgłoś
Co to znaczy „wyjaśnia internautów”? Co to za jakiś dialekt spod celi? Kapusta to pozwolił opublikować, czy ma wolne dziś i leczy kaca po decyzji o blokowaniu komentarzy?
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Gordon,zgłoś
Taaaaa napewno poszli do "łużka" Naucz się pisać dziecku
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8