Iza Zabielska broni Sanah

Iza Zabielska broni Sanah. "Laska robi hita za hitem"

Źródło zdjęć: © Instagram - Iza Zabielska, Instagram - Sanah / Instagram
Natalia Witulska,
19.06.2024 17:30

W poniedziałek 17 czerwca Iza Zabielska udostępniła film na TikToku. W nagraniu stanęła w obronie jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek, czyli Sanah. Influencerka nie rozumie, dlaczego ludzie aż tak hejtują Zuzię oraz teksty, które tworzy. Zwróciła uwagę na sukces artystki.

Zuzanna Irena Grabowska, znana w całym kraju jako "Sanah", to polska piosenkarka, autorka tekstów, skrzypaczka, a także kompozytorka. Wykonuje muzykę z pogranicza indie pop, pop, synth pop, poezji śpiewanej, dance pop oraz art pop. Jest jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w kraju nad Wisłą. Wyprzedaje największe areny oraz stadiony. Sukcesu więc absolutnie nie można jej odmówić.

Izabela Zabielska to polska influencerka to polska influencerka, tiktokerka, instagramerka oraz aspirująca wokalistka. Swoją piosenkę zgłosiła jako propozycje na Eurowizję, która odbyła się w maju 2024 r. Nie była co prawdą naszą reprezentantką, ale dzięki działalności w mediach społecznościowych dała się poznać szerszej publiczności i udowodniła, że ma na siebie pomysł oraz talent. W poniedziałek 17 czerwca wypowiedziała się na temat Sanah, która od jakiegoś czasu jest szeroko krytykowana.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Iza Zabielska stanęła w obronie Sanah

Mimo że Sanah jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek, a także ma ogromną rzeszę fanów, często jest krytykowana i wyśmiewana. Wszystko przez teksty piosenek, które według sporej części słuchaczy są niesamowicie infantylne, a czasem wręcz nie mają sensu. Pod filmami z koncertów wokalistki znajdziemy ogromną ilość komentarzy, które krytykują Sanah oraz jej podejście do muzyki. Nie może tego zrozumieć Iza Zabielska.

- Ej, czemu ludzie mają taki problem do Sanah? Wyświetlił mi się filmik z jej koncertu i tam była masa hejtu w komentarzach odnośnie jej muzy. W stylu "ten tekst nie ma sensu". Wiecie, takie rzeczy w stylu, że teraz ktoś powie, że to jest artystyczny wyraz i się domyślaj. Ja uważam, że teksty Sanah właśnie mają sens. Nie słucham jej jakoś na co dzień, no ale z tego co słyszałam, to są naprawdę spoko piosenki - powiedziała Iza Zabielska na TikToku.

trwa ładowanie posta...

- Wiecie, większość trendów na TikToku, tych piosenek takich, co tutaj trendują, to one nie mają sensu. Nie mają żadnego jakby większego przekazu w sobie. Ja nie mówię, że to jest źle, ale no taka jest prawda. Tak sobie myślę, spada na nią taki hejt, a typiara wali hita za hitem. Zrobiła karierę ot, tak, po prostu cała Polska ją poznała. [...] Wiadomo, ona tam trochę dziwnie gada, ale kurde, no wali hita za hitem - podsumowała Iza Zabielska w mediach społecznościowych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1