Wiki Gabor zaprosiła fanów na scenę. Wyśmiała ich występ

Viki Gabor zaprosiła fanów na scenę. Wyśmiała ich występ

Źródło zdjęć: © Instagram
MAKO,
14.06.2024 15:45

Podczas koncertu Viki Gabor doszło do zabawnego (zależy od punktu widzenia) incydentu. Wokalistka zaprosiła na scenę fanów, lecz ci okazali się totalnie nieprzygotowani.

Podczas koncertów na żywo często dzieją się rzeczy totalnie nieoczekiwane. Nawet jeśli show postępuje według scenariusza, artyści nie mogą oczekiwać, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Spontaniczne akcje na koncertach można podzielić na dwie kategorie: bardzo pozytywne i takie, o których prędko chce się zapomnieć.

Pęknięty top Young Leosi definitywnie nie był uwzględniony w czasówce jej show, podobnie jak para uprawiająca seks oralny podczas występu Madison Beer. Fani wdzierający się na scenie bez zaproszenia również nie są tym, czego życzą sobie artyści.

W przeciwieństwie do wspólnego wykonania największych hitów za wspólną zgodą. Często robią tak raperzy (fani OKIego naprawdę zjadają!), ale nie tylko. Również Viki Gabor na jednym z czerwcowych koncertów w Zambrowie zdecydowała się zaprosić fanów na scenę. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Wpadka "fanów" Viki Gabor. Zupełnie nie znali tekstu

Na nagraniu widzimy, jak dwójka chłopaków vibe'uje na scenie razem z piosenkarką. Próbują śpiewać, lecz ewidentnie nie znają tekstu i próbują odpalić go na telefonach. Dość niezręcznie ruszają się na scenie, ale bawią się, co należałoby docenić.

Viki Gabor niestety wyraźnie nie czuje się komfortowo przy fanach, którzy nie są w stanie zrobić chórków do jej wokalu.

Który po tej szkole muzycznej? Uuuu. I co ty tam robisz? Nie no, jaja sobie robię. Dobra, wstydzą się teraz. Ale nie było tak źle. [...] Wielkie brawa dla chłopaków

Jeden z fanów zebrał się na odwagę, by przejąć mikrofon i wytłumaczyć się nagłym stresem. - Pierwszy raz byłem na scenie - podkreślił.

trwa ładowanie posta...

Filmik wzbudził żywą dyskusję internautów, którzy śmieszkują z chłopaków i oznaczają swoich znajomych. Wideo zostało wyświetlone już ponad 40 tys. razy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Jaka "gwiazda" tacy fani
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Po kiego Ch oni się o siebie ocierają. ?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
prawda,zgłoś
brzydzę się Rumunów
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4