x

Gdzie spędzić majówkę? Fajne miejsca do chillowania bomby

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
30.04.2024 15:30

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób w dalszym ciągu nie ma planów na długi weekend. Oto kilka propozycji na to, jak spędzić ten czas w największych miastach Polski. Gdzie szukać odpoczynku i przyjemnych plenerów?

Dla wielu osób majówka to synonim wyjazdów, obcowania z naturą i plenerowych atrakcji. Nie każdy jednak ma możliwość wyjechać poza granice swojego miasta. W tym artykule zebraliśmy kilka propozycji na to, jak spędzić długi weekend korzystając z lokalnych przyjemności.

Plenery, grill, chillera utopia

Myślę, że w każdym mieście znajduje się choć jedno miejsce z dostępem do grilla, wody czy leżaczków. Tzw. plenery to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie przebywanie na świeżym powietrzu oraz odskocznia od betonowego lasu, w którym żyją mieszkańcy większych miejscowości.

trwa ładowanie posta...

W Warszawie w dniach od 30 kwietnia do 5 maja organizowana jest Majówka nad Wisłą. Mieszkańcy stolicy będą mogli tam odpocząć, spotkać się ze znajomymi, skorzystać z oferty gastronomicznej czy uczestniczyć w muzycznych wydarzeniach. Dobrym sposobem na relaks w majówkę będą również kluby umiejscowione na barkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MACIEK PISKORZ: To ja jestem czynnikiem DRAMY wśród ILUZJONISTÓW

Plenerowych atrakcji nie brakuje również w Poznaniu. Entuzjaści aktywnego wypoczynku mogą udać się do parku Cytadela. To doskonałe miejsce na spacer, wycieczkę rowerową czy relaks na kocu piknikowym.

Koncerty, taniec, dobra zabawa

Początek maja to czas na otwarcie sezonu na plenerowe koncerty. Wtedy pogoda aż zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Co roku w majówkę odbywa się wrocławski festiwal 3-Majówka. Podczas tegorocznej edycji w lineupie pojawiły się takie gwiazdy jak bracia Kacperczyk, Daria Zawiałow, Organek, Zalewski czy PRO8L3M.

trwa ładowanie posta...

Kraków również może pochwalić się majówkowym festiwalem. Festiwal Rock Majówka 2024 to wydarzenie, które zachwyci fanów mocnych brzmień. Na scenie wystąpią tam Cherrypickers, Kinless, Rosy Cheeks, Kuba Folwarczny, Big Bit Kid czy Grupa B.L.U.E.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0