LGBT+
Wyrok za zniszczenie homofobusa. Internet zapłonął
Jaskier z "Wiedźmina" będzie miał romans z mężczyzną

Fani "Wiedźmina" to wyczuli. Plotki o Jaskrze okazały się prawdą

Źródło zdjęć: © Netflix
Konrad SiwikKonrad Siwik,25.05.2023 18:30

O preferencjach seksualnych Jaskra mówiło się już od dnia premiery pierwszego sezonu "Wiedźmina". Widzowie serialu Netfliksa zauważyli, że ma on ciągoty do Geralta. Okazuje się, że plotki o orientacji barda są prawdą.

Bywalec królewskich dworów, umiejętny szpieg i pogromca niewieścich serc Jaskier przeszedł w serialu "Wiedźmin" sporą przemianę w porównaniu do książkowego pierwowzoru. Jednym z najczęściej wałkowanych tematów było życie miłosne światowej sławy barda. Wielu widzów podejrzewało go o biseksualizm, a nawet romans z samym Geraltem z Rivii.

Jaskier z "Wiedźmina" jest biseksualny

Jeżeli ktoś do tej pory miał wątpliwości co do orientacji Jaskra, zostały one rozwiane przez showrunnerów trzeciego sezonu "Wiedźmina". Według serwisu Redanian Intelligence, który dotarł do komentarza od obsady serialu, Jaskier jest biseksualny i będzie miał romans z mężczyzną.

Książkowy Jaskier jest dobrze znany z miłosnych podbojów. Zyskał sławę jednego z największych kobieciarzy świata, angażując się zarówno w przelotne znajomości, jak i poważniejsze związki. Na swoim koncie ma kilkanaście partnerek.

Tymczasem Netflix, który jest dobrze znany z promowania tolerancji wobec różnych orientacji seksualnych, najwyraźniej stwierdził, że po tak licznych podbojach przyszedł czas, aby Jaskier spróbował czegoś nowego. Tym samym potwierdziły się przypuszczenia widzów, że bard ma ciągoty również do mężczyzn.

W kim zakocha się Jaskier z "Wiedźmina"?

Możemy już z pewnością stwierdzić, że Jaskier jest biseksualny, a jego kochankiem w trzecim sezonie "Wiedźmina" będzie sam książę Radowid. Tu warto przywołać przesłuchanie do roli Radowida, który w odróżnieniu od książki nie jest synem Vizimira, ale jego młodszym i sprytniejszym bratem.

trwa ładowanie posta...

W serialu ma pojawić się scena, która stanowi zwiastun nadchodzącego romansu. Radowid w jej trakcie flirtuje z Jaskrem, przez co bard czuje się niezręcznie. Książę w pewnym momencie rzuca nawet tekstem, by Jaskier pokazał mu, jak gra na "swoim instrumencie".

Redanian Intelligence twierdzi, że ta lub zbliżona scena znalazła się w serialu. Wraz z kolejnymi odcinkami trzeciego sezonu "Wiedźmina" romans między Jaskrem a Radowidem ma przybierać na sile. Ostatecznie ma dojść nawet do pocałunku między bohaterami.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 21
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 662
  • emoji kupka - liczba głosów: 165
Coś nie tak,zgłoś
Ale dlaczego Wiedźmin w serialu Netflixa nie jest ciemnoskóry?
Odpowiedz
3like0dislike
Ciastek96,zgłoś
Co to ma wgl byc?! Jak się to ma do książek?! Napewno kończę z tym serialem!!!
Odpowiedz
5like2dislike
1122,zgłoś
A więc sprawa się rozwiązała. 3 sezonu nawet nie obejrzę. Ten serial już dla mnie nie istnieje
Odpowiedz
7like1dislike
Zobacz komentarze: 8
Komentarze (8)
arrow
Idą na wojnę z Rzecznikiem Praw Dziecka. "To walka z wyimaginowaną ideologią LGBT"