Boxdel wylicza zarobki Fagaty

Fagata zarabia 400 tys. zł miesięcznie? Boxdel nie ma wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.04.2024 17:00

Czy Fagata dołączy do GOATS 2.0? Takie pytanie padło podczas ostatnich Aferek. Według Boxdela kontrowersyjna influencerka nie potrzebuje udziału w podobnych projektach, bo już zarabia ok. 400 tys. zł miesięcznie.

Michał Baron "Boxdel" w trakcie ostatnich "Aferek" oglądał nowy odcinek GOATS z udziałem m.in. Wojtka Goli, jego partnerki Sofii, Amadeusza Ferrariego i Carlito. Może być to znak, że rogacze właśnie zbierają nowy skład. Tymczasem według Boxdela jeden z jego kolegów nosi się z zamiarem stworzenia konkurencji dla GOATS. Podczas live padło pytanie, kto mógłby zasilić szeregi nowej grupy?

- Mam kolegę, który chciałby zrobić sobie nowych GOATSÓW. Jakich ludzi można byłoby wziąć do takiego czegoś, żeby zrobić realnie mocną konkurencję dla GOATSÓW?

- zapytał Boxdel.

KOBIETY VS MĘŻCZYŹNI - FERRARI dołącza do GOATS? - SZYBKIE RANDKI

W komentarzach padło sporo nazwisk. Według internautów w projekcie najlepiej sprawdziliby się Marek Jówko, Paris Platynov, Robert Pasut, Medusa, Sentino, Don Kasjo, Wiewiór, Ulfik czy Josef Bratan. Jak widać, komentujący skupili się głównie na facetach.

Fagata w GOATS 2.0?

W końcu wśród propozycji zdominowanych przez męskie nazwiska znalazło się miejsce na influencerkę, która już pojawiła się w GOATS. Internauci uznali, że do grupy będącej konkurencją dla rogaczy nadawałaby się Agata Fąk "Fagata".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

- Fagata do GOATS 2.0? Fagata by nie chciała. Fagata w tym momencie, jak robi koncerty co weekend z dwa na tydzień, plus OFa ma, to podejrzewam, że zarabia z 400 tys. zł miesięcznie na tym wszystkim. To co jej po takim czymś, żeby dołączyć do jakiegoś projektu. Ona teraz ma czas żniw i ona będzie po prostu kosić hajs, więc to jest bardzo logiczne - twierdzi Boxdel.

ARMAGEDON — Nowy Skład Goats, Szymol randka z Gejem, Marcoń przegania gimbusów, Denis L, konop

Fagata zarabia 400 tys. miesięcznie?

Widzowie w komentarzach nie dowierzali, że Fagata może tyle zarabiać. Boxdel wskazał więc kwoty, które jego zdaniem influencerka zgarnia za koncerty i prowadzenie konta w serwisie dla fanów.

trwa ładowanie posta...

- No, a ile myślicie, że ona może zarobić? To jest oczywiste, jeżeli za jeden koncert bierze np. od 10 do 15 tys. zł, koncertów ma minimum dwa w ciągu weekendu, więc ma 30 tys. na tydzień z samych koncertów. Razy cztery tygodnie to ma 120 koła i z samego OFa ma z dwie stówy, to ma z 320 tys. miesięcznie minimum - wyjaśnił Boxdel.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 59
Beata Broszka,zgłoś
Kim oni są?
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Prostytucja zawsze przynosiła dochód. Nie trzeba inwestować w sprzęty, wykształcenie. Jedynie znaleźć bogatego klienta. A im mniej w głowie, tym nawet lepiej. Tylko czemu się promuje prostytucję. Młodzi ludzie naprawdę potem się wzorują.
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Ma swoich odbiorców sprzedaje patologie i pewnie ma to gdzieś bo na tym zarabia jak by sprzedawała patologie i nie miała takiej kasy to wtedy by było coś z nią nie tak
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8