Fagata na wojennej ścieżce. Nagrała diss i rapuje o lizaniu d*py

Fagata rapuje o lizaniu d*py. Wkroczyła na wojenną ścieżkę

Źródło zdjęć: © Instagram
Redakcja Vibez,
09.05.2024 09:30

Fagata kontynuuje karierę nie tylko na niebieskiej platformie, ale także w branży muzycznej. W piątek ukaże się jej kolejny singiel, który jest ostrym dissem na jej byłą bestie.

Fagata rozbujała się muzycznie i regularnie dostarcza fanom nowe rapowe utwory. Nie wszystkie siadają tak, jak "Bandycka jazda" za sprawą magicznego wersu "Ja jestem Fagata sexy c*pka spod Konina", który viralowo rozprzestrzenił się po internecie, ale jeszcze trochę i influencerka będzie mogła złożyć ze swoich numerów długogrającą płytę.

Czy ktoś tego potrzebuje? Biorąc pod uwagę liczby, jakie Fagata wykręca na singlach na portalach streamingowych, album miałby szansę na złoto w preorderze. Ironicznie czy nie, ostatecznie liczą się wyniki.

Najnowsza piosenka Fagaty zatytułowana "milosc boli" będzie miała premierę już w piątek 10 maja. Influencerka udostępniła już dwa nagrania z dźwiękiem w social mediach, więc wiadomo, że tematem przewodnim numeru będzie zdrada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Fagata dissuje swojego eks i kręci bat na byłą bestie

"Bandycka jazda" była ostra? "Milosc boli" w niczym jej nie ustępuje. Fagata dalej jedzie po bandzie, kompletnie nie gryzie się w język i prowokuje do odpowiedzi. Czy doczekamy się reakcji jej eks i byłej przyjaciółki? W ich stronę padają naprawdę mocne strzały.

Jak lubisz r*chać zajętych ty p*jebana szm*to, to w*rucham ci ojca, będziesz do mnie mówić mamo. Myślisz, że zastąpisz mnie, ale to nie to samo. Ty jesteś taką k*rwą, że aż zostawiasz paragon

- ciśnie Fagata po byłej bestie.
trwa ładowanie posta...

Równie ostro opisuje też ekspartnera, który "wsadził, gdzie nie trzeba".

trwa ładowanie posta...

Kogo dissuje Fagata? Internauci chcą odpowiedzi

W poprzednich numerach Fagata wielokrotnie odnosiła się do realnych konfliktów i na jej piosenkach leciały strzały m.in. w kierunku Żabsona i Oliwki Brazil. Tym razem fani spekulują, że adresatką słów influencerki może być Masza lub Dziarma. Czy doczekamy się odpowiedzi na diss?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 11