Kubi Producent reaguje na użycie przez Donalda Tuska jego muzyki

Donald Tusk użył nuty Kubiego. Producent reaguje

Źródło zdjęć: © Instagram: donaldtusk, Instagram: kubiproducent / Instagram: donaldtusk, Instagram: kubiproducent, canva
Weronika Paliczka,
22.08.2023 12:30

Donald Tusk w jednej z rolek na swoim Instagramie użył bitu stworzonego przez Kubiego. Producentowi nie spodobało się takie wykorzystanie jego twórczości, w związku z czym zwrócił się bezpośrednio do premiera.

Coraz aktywniej w mediach społecznościowych działa Donald Tusk. Aby przekonać do siebie użytkowników Instagrama czy TikToka, były premier regularnie udostępnia rolki, filmiki i zdjęcia. Treści pojawiające się na profilach Tuska to zarówno polityka, jak i życie prywatne na czele z wnuczkami.

W najnowszej rolce dotyczącej debaty z Jarosławem Kaczyńskim Donald Tusk użył muzyki stworzonej przez Kubiego Producenta. Choć filmik sam w sobie jest niegroźny, to premier nie zapytał Kubiego o zgodę na użycie bitu, co nie spodobało się muzykowi.

trwa ładowanie posta...

Kubi Producent reaguje na rolkę Donalda Tuska

Na swoim Instastory Kubi Producent zwrócił się bezpośrednio do Donalda Tuska. W wiadomości napisał "Panie @donaldtusk, rozumiem, że super bit do rolek i krótkich formatów, ale nikt mnie nie poprosił o zgodę na wykorzystanie bitu. Proponuję więc zwolnić mnie z płacenia podatków do końca życia albo proszę nie korzystać z mojej twórczości, ponieważ nie chcę uczestniczyć w żadnym politycznym szambie".

W komentarzach pod rolką Donalda Tuska wiele osób zarzuca mu kradzież bitu. Sam premier nie odniósł się do wpisu Kubiego. Nie wiadomo też, czy za stworzenie rolki odpowiada Donald Tusk, czy ktoś odpowiedzialny za tworzenie contentu na profile premiera.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 65
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 225
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 56
0 WŁASNOŚCI,zgłoś
IDEOLOGIA BOGACTWA NA WYNAJM. ---My PO i Tusk uroczyście przyrzekamy dbać by jak najmniejsza ilosc ludzi w Polsce miała cokolwiek na Własność . Tylko 1 procent ludzi na świecie ma domy wille na wlasnosc . Sprzeciwiamy się modzie na swoj dom , na swe mieszkanie !!! W USA, Francji, UK i w Niemczech ludzie zwykli wynajmują mieszkania aż kopną w kalendarz ( czyli umrą !!! ) . Tylko Bogaczy i Biznesmenow stac w tych krajach na kupno domu za gotowkę . A w Polsce ???? ....byle robotnik byle instalator a już się buduje ! Juz stawia sobie domek , dla siebie i swej rodziny !!! Lub kupuje za gotowkę lub na raty mieszkanie . TO NIEDOPUSZCZALNE !!! MY PLATFORMA NIE POZWOLIMY NA TO !!! Macie wiecznie wynajmować przeróżne Dobra materialne od NAS !!! ( domy, mieszkania, samochody ) od Nas i od naszych biznesmenów i posiadaczy calych osiedli pod wynajm !!! WSZYSTKO MACIE WYNAJMOWAĆ i NIE MIEĆ NIC NA WŁASNOŚĆ !!! A Spólki Skarbu Państwa tak dojedziemy że padną !!! A media nam przychylne dzień w dzień będą wam wamawiać zastępcze tematy z których wynika ŻE PADNĄĆ MUSIAŁY !!! :-) My Platforma obiecaliśmy demokrację w Polsce, i to zrobiliśmy rozpędzając demonstracje uliczne, strzelając z gumowych kul do polskich górników, którzy protestowali przeciw zamknięciu swoich kopalni. Obiecaliśmy dobrobyt dla polaków, i zwiększyliśmy handel z Niemcami a Polaków ustanowiliśmy tanią siłą roboczą. Obiecaliśmy sprawiedliwość, i zwróciliśmy kamienice do "szemranych" niby-właścicieli. Wielomilionowe odszkodowania otrzymali ( aż powstała komisja śledcza do spraw "dzikiego przejmowania kamienic" ) Obiecaliśmy wolność obywateli, i dlatego ustanowiliśmy prawa osób LGCBD, a także podnieśliśmy VAT i wiek emerytalny! Obiecaliśmy uczynić z polski "zieloną wyspę", i tak tez zrobiliśmy, wyprzedając polski majątek zagranicznym firmom, że zostały tylko puste i zielone pola na ich miejscu! PO-PLATFORMA ZAWSZE DOTRZYMUJE SWOICH OBIETNIC, ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "TYLKO NAM" !!! ----- -----a wy zwykli ludzie BYŚCIE ŻYLI NA WIECZNYM WYNAJMIE I W STRACHU OD 1 DO PIERWSZEGO ....W STRACHU PRZED UTRATĄ PRACY ....
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
hmmm,zgłoś
"zwrócił się bezpośrednio do premiera" - do Morawieckiego?
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Aco taki nieuk może pozytycznego stworzyc. Tylko skorzystać z wysilku innych albo wokół powielać kłamstwa.
Odpowiedz
7Zgadzam się13Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 149
Komentarze (149)
Powrót