Porzucił żonę i dzieci. Zostawił ich dla Taylor Swift

Porzucił żonę i dzieci. Zostawił ich dla Taylor Swift

Źródło zdjęć: © TikTok, materiały prasowe
Maja Kozłowska,
12.06.2024 16:00

Pewien tiktoker podzielił się ze swoimi obserwującymi niebywałą rodzinną historią. Zdradził, że jego tata zdecydował się odejść od mamy, aby być razem z Taylor Swift.

Ojciec, który wyszedł po mleku w przypadku Kyle'a, wszedł na kompletnie inny level. Na TikToku obecnie bardzo popularny jest trend, w którym internauci oceniają rzeczy, które zrobili ich rodzice. Filmiki mogą być turbourocze lub meganiepokojące - nic pomiędzy.

Kyle jest jedną z osób, która definitywnie go wygrała. Tiktoker nie jest popularnym twórcą i filmiki ewidentnie wrzuca dla siebie, ale jego wykonanie trendu poszło w viral i jak na razie zdobyło ponad 100 tys. wyświetleń.

"Tata rozwiódł się z moją macochą i zostawił mnie i mojego brata dla Taylor Swift. Oceniam to na 2/10" - napisał Kyle. "Wygrywam każdą grę dwie prawdy i jedno kłamstwo, ale tak szczerze, wolałbym mieć tatę" - dodał. Jeśli to nie jest definicja śmiechu przez łzy, to nie wiem, co by nią było...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Tata-psychofan Taylor Swift. Dla piosenkarki porzucił rodzinę

Jeśli myślicie, że to koniec, trzymajcie się mocno. Tata Kyle'a zdecydowanie na tym nie poprzestał.

"Stał w Los Angeles przed miejscem, w którym odbywała się gala, na której występowała Taylor Swift w kostiumie minionka z banerem, na którym było napisane: "Taylor Swift o mnie śpiewa". 0.5/10, bardzo żenujące" - skomentował Kyle.

Uwaga: to nadal nie wszystko. Okazało się, że tata Kyle'a wysłał do Taylor Swift tak dużo tweetów, że zainteresowała się nim ochrona piosenkarki. Martha z "Reniferka", to nawet nie jest ona. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo wokalistki kontaktowały się z babcią Kyle'a (mamą jego taty), by dowiedzieć się, czy mężczyzna może być niebezpieczny. "2/10, przynajmniej mogę powiedzieć, że Taylor Swift wie, kim jest mój ojciec" - wzdycha tiktoker.

x
x (TikTok, _kp_2_)

Listy do Taylor Swift. "Mam ich setki"

Tata Kyle'a był prawdziwym cierpiącym poetą. Niektóre z listów zaczynał od bardzo poetyckiego zwrotu do adresata: "bez Ciebie jestem niczym". Takiego polotu i bólu nie powstydziliby się nawet najwięksi polscy romantycy. Listy Słowackiego do matki? Oto jest godne zastępstwo do omawiania współczesnego odrzucenia i niemocy.

Warto też dodać, że tata Kyle'a jest gigantycznym altruistą. Wpadł nawet na pomysł, jak w prosty sposób osiągnąć pokój na świecie. Otóż... zaproponował, by Taylor Swift "serenadowała" przed Kim Dzong Unem. Piosenkarka prośby nie spełniła... a równowaga świata i wieczna miłość były już tak blisko!

x
x (_kp_2_)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
tjaaa,zgłoś
Naprawdę nie rozumiem fenomenu tej piosenkarki
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się