Pies Ciapunio został oskarżony o kradzież kapusty

Ciapunio oskarżony o zjedzenie kapusty. Sprawiedliwość dla psa

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
25.09.2023 12:45

Gwiazdorem ostatniego odcinka "Sprawy dla reportera" niewątpliwie jest Ciapunio. Pies został oskarżony o napaść na kapustę. Straty są ogromne, a w internecie powstało koło obrońców Ciapunia.

Powody do kłótni z sąsiadami mogą być różne. Głośne imprezy, bałagan na posesji, zepsuty płot, hałasujący pies. Wiedzą o tym bohaterowie "Sprawy dla reportera". Co jednak, jeśli problemem jest wygłodniałe, dzikie zwierzę? Wtedy łapie się za telefon i dzwoni do Elżbiety Jaworowicz.

trwa ładowanie posta...

Ciapunio pożarł zapasy

W rolę dzikiej bestii wcielił się kundelek Ciapunio. Z pozoru niewinnie wyglądające zwierzątko to tak naprawdę złodziej, tak przynajmniej sądzą sąsiedzi jego właściciela. Ciapunio został oskarżony o pożarcie stu główek kapusty. Aby dowieść jego winy, poszkodowani postanowili dokonać analizy odcisków palców, a raczej łap. Zdaniem ofiar Ciapunia za badania powinna zapłacić policja.

Sprawiedliwość dla Ciapunia

Na portalu X (Twitterze) zebrało się grono obrońców Ciapunia. Ich zdaniem pies jest niewinny, a oskarżenia bezpodstawne. Nie doszło do analizy odcisków łap, w związku z czym nie można jednoznacznie stwierdzić, że przestępcą jest Ciapunio. Powstał nawet specjalny hashtag: #MuremZaCiapuniem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
A_kuku,zgłoś
Jakby ten piesiunio potrafił mówić to by im pojechał...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się