BrzozaTV zaczepiający kobiety na ulicy

BrzozaTV znowu odleciał. Youtuber molestował kobiety

Źródło zdjęć: © YouTube - BrzozaTV / Canva, YouTube
Natalia Witulska,
12.07.2023 10:30

W niedzielę 9 lipca na kanale YouTube BrzozaTV ukazał się film "MOGĘ ZROBIĆ CI ZDJĘCIE"? Autor nagrania zaczepia w nim kobiety i sprawia, że czują się bardzo niekomfortowo.

Łukasz Brzozowski "BrzozaTV" to polski youtuber i prankster. Znany głównie z udostępniania nieśmiesznych filmów, w których często przekracza granice dobrego smaku. Tym razem nie było inaczej.

Molestowanie seksualne? Bardzo śmieszne

Dosłownie każdego dnia dowiadujemy się o nowej historii kobiety zaczepianej przez mężczyznę na ulicy. W wiadomościach regularnie słyszymy o dziewczynach, które nie lubią chodzić samotnie wieczorami, boją się powrotów z imprezy czy czują się niekomfortowo, gdy obcy facet mierzy je wzrokiem.

Jak czytamy na fra.europa.eu, jedna na 10 kobiet doświadczyła przemocy seksualnej od czasu ukończenia 15. roku życia, natomiast jedna na 20 została zgwałcona. Ponad jedna na pięć kobiet doświadczyła przemocy fizycznej lub seksualnej ze strony aktualnego lub byłego partnera, a ponad jedna na 10 kobiet przyznaje, że padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony dorosłego przed ukończeniem 15. roku życia. 55 proc. kobiet po ukończeniu 15. roku życia doświadczyło jakiejś formy molestowania seksualnego, np. niepożądanego dotykania, przytulania lub całowania.

Codzienne historie napastowanych kobiet nie zrobiły jednak wrażenia na jednym z influencerów. Youtuber BrzozaTV stwierdził, że pytanie obcych dziewczyn o to, czy może zrobić im zdjęcia, aby mieć się do czego masturbować wcale nie będzie nieodpowiednie.

MOGĘ ZROBIĆ CI ZDJĘCIE?

Wesoła muzyczka, uśmiechnięty facet w biały dzień i sprawianie, że kobiety czują dyskomfort. To pomysł youtubera na nowy materiał. Większość zaczepianych pań na "propozycję" reagowała nerwowym śmiechem. Zdarzały się nawet dziewczyny, które w całej dość dziwnej sytuacji przepraszały (!), że nie zgodziły się na zrobienie zdjęcia. Jedna z zaczepianych kobiet dość ostro dała do zrozumienia youtuberowi, że ma ją zostawić w spokoju.

Komentarze pod filmem BrzozaTV
Komentarze pod filmem BrzozaTV (Użytkownicy YouTube'a , YouTube)

- Dla jasności, każda kobieta zgodziła się na wizerunek i każda się z tego śmiała, więc twój ból du*y w komentarzu jest tu zbędny. Chyba że to robisz dla mojego zasięgu, to dziękuję - skwitował bezczelnie BrzozaTV.

Moja ocena zachowania youtubera będzie jednoznaczna. Proponowanie kobietom zdjęć, aby ktoś miał się do czego onanizować, to po prostu molestowanie seksualne. Często śmiech kobiet, którym tak bardzo usprawiedliwia się youtuber, jest po prostu reakcją nerwową. Na filmie dokładnie widać, że wszystkie zaczepiane przez BrzozęTV dziewczyny nie wiedziały, co ze sobą zrobić, gwałtownie się rozglądały i na pewno nie było im do śmiechu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 14
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Małgosia,zgłoś
Zgadza się, kobiety są teraz gwałcone i nikt się ich nie pyta czy chcą, czy nie, zachodzą w ciążę i nie mają nic do gadania.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się