BrzozaTV znowu odleciał. Youtuber molestował kobiety
W niedzielę 9 lipca na kanale YouTube BrzozaTV ukazał się film "MOGĘ ZROBIĆ CI ZDJĘCIE"? Autor nagrania zaczepia w nim kobiety i sprawia, że czują się bardzo niekomfortowo.
Łukasz Brzozowski "BrzozaTV" to polski youtuber i prankster. Znany głównie z udostępniania nieśmiesznych filmów, w których często przekracza granice dobrego smaku. Tym razem nie było inaczej.
Podobne
- Oddany fandom Julii Żugaj. Na czym polega fenomen dziewczyny?
- Filip Zabielski o Pandora Gate. "Byłoby mi wstyd na miejscu tych dziewczyn"
- Nauczyciel szydzi z Andrzeja Dudy. Czym podpadł prezydent?
- Gen Z marzy o byciu influencerami. Z czym wiąże się ten zawód?
- Afera na YouTube. Kamerzysta moralizuje, Fagata oskarża Wardęgę
Molestowanie seksualne? Bardzo śmieszne
Dosłownie każdego dnia dowiadujemy się o nowej historii kobiety zaczepianej przez mężczyznę na ulicy. W wiadomościach regularnie słyszymy o dziewczynach, które nie lubią chodzić samotnie wieczorami, boją się powrotów z imprezy czy czują się niekomfortowo, gdy obcy facet mierzy je wzrokiem.
Jak czytamy na fra.europa.eu, jedna na 10 kobiet doświadczyła przemocy seksualnej od czasu ukończenia 15. roku życia, natomiast jedna na 20 została zgwałcona. Ponad jedna na pięć kobiet doświadczyła przemocy fizycznej lub seksualnej ze strony aktualnego lub byłego partnera, a ponad jedna na 10 kobiet przyznaje, że padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony dorosłego przed ukończeniem 15. roku życia. 55 proc. kobiet po ukończeniu 15. roku życia doświadczyło jakiejś formy molestowania seksualnego, np. niepożądanego dotykania, przytulania lub całowania.
Codzienne historie napastowanych kobiet nie zrobiły jednak wrażenia na jednym z influencerów. Youtuber BrzozaTV stwierdził, że pytanie obcych dziewczyn o to, czy może zrobić im zdjęcia, aby mieć się do czego masturbować wcale nie będzie nieodpowiednie.
MOGĘ ZROBIĆ CI ZDJĘCIE?
Wesoła muzyczka, uśmiechnięty facet w biały dzień i sprawianie, że kobiety czują dyskomfort. To pomysł youtubera na nowy materiał. Większość zaczepianych pań na "propozycję" reagowała nerwowym śmiechem. Zdarzały się nawet dziewczyny, które w całej dość dziwnej sytuacji przepraszały (!), że nie zgodziły się na zrobienie zdjęcia. Jedna z zaczepianych kobiet dość ostro dała do zrozumienia youtuberowi, że ma ją zostawić w spokoju.
- Dla jasności, każda kobieta zgodziła się na wizerunek i każda się z tego śmiała, więc twój ból du*y w komentarzu jest tu zbędny. Chyba że to robisz dla mojego zasięgu, to dziękuję - skwitował bezczelnie BrzozaTV.
Moja ocena zachowania youtubera będzie jednoznaczna. Proponowanie kobietom zdjęć, aby ktoś miał się do czego onanizować, to po prostu molestowanie seksualne. Często śmiech kobiet, którym tak bardzo usprawiedliwia się youtuber, jest po prostu reakcją nerwową. Na filmie dokładnie widać, że wszystkie zaczepiane przez BrzozęTV dziewczyny nie wiedziały, co ze sobą zrobić, gwałtownie się rozglądały i na pewno nie było im do śmiechu.
Popularne
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Bilety na Arianę Grande będą ABSURDALNIE DROGIE. Jak zdobyć wejściówki na koncert w Londynie?
- W Tesli artysty znaleziono ciało. D4vd w listopadzie miał wystąpić w Polsce