Rezi szuka dziewczyny, która zagra w filmie dla dorosłych?

Rezi prowadzi casting. Szuka dziewczyny, która zagra w filmie dla dorosłych?

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
06.02.2024 10:30

Rezi, czyli Remigiusz Wierzgoń, to jeden z czołowych polskich youtuberów. Influencer szuka uczestniczki do swojego najnowszego projektu, który brzmi... podejrzanie.

Rezi to legenda polskiego YouTube'a i człowiek, którego można nazywać honorowym członkiem jego starej gwardii. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych twórców na platformie - w liczbie subskrypcji ustępuje jedynie Frizowi i Blowkowi. Jego kanał obserwuje aktualnie 4,85 mln widzów.

Content Reziego opiera się m.in. na podróżach i różnego rodzaju hardcorowych wyzwaniach. W swojej ostatniej serii youtuber zwiedził Islandię, gdzie zszedł do lodowej jaskini oraz zdecydował się zanurzyć w lodowatej wodzie. Wcześniej wykonywał wyzwanie polegające na spędzeniu 100 godzin na tratwie, którą sam zbudował czy pojechał do Monako w Maluchu. Sporą popularnością cieszyła się także jego live-action gra "Sabotażysta", w której udział wzięli popularni polscy influencerzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KTO Z NICH JEST SABOTAŻYSTĄ?! 1/5

Rezi szykuje nowy projekt. Szuka dziewczyny, która zagra w filmie dla dorosłych?

Rezi opublikował na instastory ogłoszenie o castingu do jego kolejnego przedsięwzięcia. Influencer nie zdradził żadnych szczegółów, za to dokładnie wymienił wymagania, jakie musi spełnić idealna kandydatka.

Poszukiwana dziewczyna chętna do działania przed kamerą: pełnoletnia, aktywna, zaangażowana na 100 proc., choć trochę doświadczona

- napisał Rezi.

Na wiadomość zareagował znajomy Reziego, który stwierdził, że ogłoszenie brzmi jak poszukiwanie aktorki do filmów dla dorosłych. Influencer przyznał, że nagranie bez dźwięku z pozostawionym samym tekstem faktycznie może sprawiać takie wrażenie.

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0