Boxdel rozdawał pieniądze

Boxdel rozdawał pieniądze. Influencer wraca do łask po aferach?

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.05.2024 11:30

"Jak ktoś potrzebuje pomocy, to losowo daję bliksy" - poinformował na Instagramie Boxdel. Jak to w podobnych przypadkach bywa, wiadomość influencera spolaryzowała użytkowników X. Części z nich spodobała się akcja, ale wielu uznało ją za kolejną próbę wybielenia wizerunku.

Michał Baron "Boxdel" to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. Znany jest m.in. jako współwłaściciel federacji Fame MMA, organizującej gale freak fightów z udziałem celebrytów. Ostatnimi czasy jednak jego nazwisko kojarzone jest nie tylko z sukcesami, ale również z głośnymi kontrowersjami.

W 2023 r. wybuchła afera "Pandora gate", w którą zamieszani byli m.in. Stuu, Marcin Dubiel i Boxdel. Zarzucano im niewłaściwe kontakty z nieletnimi dziewczynami. Chociaż Boxdel nie został oskarżony o żadne przestępstwo, afera mocno nadszarpnęła jego wizerunek. W wyniku skandalu stracił na moment m.in. stanowisko włodarza Fame MMA i musiał zrezygnować z wielu lukratywnych kontraktów sponsorskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Wydawało się, że kariera Boxdela legła w gruzach. Jednak influencer nie poddał się i z czasem zaczął odbudowywać swoją pozycję. Powrócił do Fame MMA, pokazał swój - jak się później okazało - pozorny plan odbudowy, a ostatecznie przeszedł do atakowania Sylwestra Wardęgi, który mocno przyczynił się do podkopania jego pozycji. W konsekwencji Druid wrócił do lasu.

Boxdel rozdawał pieniądze. "Wybielanie się za bliki"

Ostatnia akcja Boxdela to z pewnością krok w stronę odzyskania zaufania publiczności. Influencer w poniedziałkowy wieczór poinformował w relacji na Instagramie, że rozdaje pieniądze.

Jak ktoś potrzebuje pomocy, to losowo daje bliki, nic sobie nie kupuje, to może ktoś coś sobie kupi, piszcie

- zachęcał Boxdel w relacji.
trwa ładowanie posta...

Można podejrzewać, że akcja Boxdela spotkała się ze sporym odzewem ze strony jego fanów. Na Instagramie pomimo licznych aferek wciąż obserwuje go ponad 1,6 mln osób. Tak więc skrzynka z DM-ami do Boxdela musiała pękać w szwach.

Przeczytaj też o nowym polskim filmie, w którym kipi od seksu i nagości.

Informacja o akcji Boxdela poniosła się również po X. Tam wielu komentujących uważa, że influencer znów próbuje się wybielić. "Wybielanie się za bliki; To już jest desperacka próba ratowania wizerunku. I tak to się kręci, za miesiąc wszyscy zapomną, a jako że sylwuś odszedł na 'emeryturę', to nikt im nie przypomni; ocieplanie wizerunku za bliki, mega to rozkminił, nie ma co" - czytamy w komentarzach.

trwa ładowanie posta...

Próba podbicia zasięgów na Instagramie?

Pojawiły się również przypuszczenia, że Boxdel chce w ten sposób podbić zasięgi na Instagramie po zmianie algorytmu. "Czy to nie jest przypadkiem bait na wiadomości prywatne? Ostatnio chyba weszła jakaś zmiana algorytmu, przez co za wysyłanie dmów do twórcy algorytm zaczyna go bardziej polecać i lepiej pozycjonować" - zastanawia się jedne z użytkowników X. "Instagram teraz po prostu boostuje algorytm ludziom, do których dużo osób pisze dm ze storki" - potwierdził inny.

trwa ładowanie posta...

Warto jednak wspomnieć, że Boxdel już w przeszłości wspominał podczas transmisji online, że jego obserwatorzy niejednokrotnie prosili go o pomoc finansową. Jak zapewniał, pomagał wówczas swoim fanom. Należy też pamiętać, że kontrowersje wokół Boxdela wciąż są żywe. Wiele osób nadal patrzy na niego z dystansem i nie ufa mu w pełni. Czas pokaże, czy influencerowi uda się całkowicie wymazać z pamięci tamte wydarzenia i na nowo zyskać sympatię widzów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Żenua_4fame,zgłoś
Taaa lepiej patusom pieniądze rozdawać niż wspomoc tych co rzeczywiście ich potrzebują:-/ dis
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Geralt z Rivii,zgłoś
Przypomniała mi się taka scena z filmu American Gangster gdzie szef mafii czarnoskórych rozdawał biedocie indyki z ciężarówki na święto dziękczynienia. Prawie sie o nie zabijali...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się