Maja Staśko skomentowała film Boxdela

Boxdel powrócił. Maja Staśko uderza: "Ofiary zniknęły"

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.10.2023 10:45

Michał Baron "Boxdel", któremu oberwało się podczas afery Pandora Gate, powrócił na YouTube z nowym filmem. Zawieszony włodarz Fame MMA przedstawia, jak odbuduje własną markę. Tymczasem Maja Staśko grzmi: "Ofiary zniknęły".

Pandora Gate to sprawa nie tylko Stuarta B. "Stuu", ale także twórców internetowych z jego otoczenia, którzy wiedzieli, ale nie powiedzieli. Wśród ich za sprawą Sylwestra Wardęgi znalazł się jego współpracownik z GOATS, Michał Baron "Boxdel". Wielu jednak uważa, w tym Konopksyy, że Boxdelowi oberwało się niewspółmiernie do jego czynów.

Boxdel przedstawia życie po Pandora Gate

Były włodarz Fame MMA nie zamierza jednak użalać się nad sobą, o czym mówi w najnowszym filmie "THE GOAT - życie po Pandora Gate". W opisie nagrania czytamy, że "THE GOAT - to serial opisujący proces odbudowywania siebie. Stworzony po to, by dać sobie nadzieje i wzmocnić się psychicznie i fizycznie".

Za małolata zrobiłem pare głupot, za które zapłaciłem najwyższą cenę. Pora zbudować siebie na nowo

- przekonuje Boxdel.

Michał w pierwszym odcinku "serialu" mówi o przeprowadzce do ambasady GOATS. - Chciałbym się na jakiś czas przeprowadzić do Ambasady. Ambsada to 1500 m kw. Na pewno bardziej odda mi bycie tutaj, bo jest tutaj po prostu więcej przestrzeni, a ja muszę troszeczkę zmienić środowisko - mówi na wstępie Boxdel.

W dalszej części nagrania Michał przyznaje, że za małolata odwalił parę głupich akcji, ale nie zamierza robić z siebie ofiary. - Nie mam na to usprawiedliwienia. Trzeba przyjąć jak facet, k***a to na klatę i zacząć się odbudowywać, bo jestem mężczyzną. Nie mam zamiaru się użalać nad sobą. Dość siedzenia na dupie. Chcę się wziąć do pracy po prostu - zapewnia Boxdel.

- No to teraz pora zacząć plan odbudowy - zapowiada Baron.

Plan odbudowy Boxdela

Najważniejszym punktem planu odbudowy Boxdela jest jego wizerunek. - Widzowie, którzy oglądają mnie [...] chcą, żebym wrócił, aczkolwiek jest bardzo duży odłam ludzi, którzy nie znali mnie i mają mnie za zj*ba, więc musimy pokazać tym ludziom, że to nie do końca tak jest - mówi Michał.

Boxdel wspomina też o czterech projektach, które zamierza prowadzić równolegle. Wśród nich znalazły się:

  • Fame MMA - Boxdel jeszcze nie wie, czy chce wrócić. Na razie nie chce być kulą u nogi;
  • Aferki - konfrontacja z widzami, rebranding, naprawa studia, dwa razy w tygodniu. Na to Boxdel chce poświęcić cały miesiąc. Projekt ma przełożyć się na zarobek;
  • Kanał Boxdel, film raz w tygodniu film. Oprócz tego sociale, X, Instagram, TikTok, które mają odbudować wizerunek;
  • Kanał Ogar - projekty głównie budownicze;

Plan Boxdela zakłada, że jeśli uda się zrealizować powyższe punktu, będzie mógł rozważyć ponowne wbicie do Fame MMA. - Można powiedzieć, że to jest nasz plan na kwartał co najmniej - wskazuje Michał. Boxdel pragnie też powrotu GOATS, a Masny Ben jeszcze trochę poczeka.

Baron zdradził również, że odwróciła się od niego masa przyjaciół. Z kolei ci, którzy zdawali się wrogami, wsparli go w potrzebie. Boxdel uznał jednak, że to karma, bo sam w przeszłości odwrócił się od kilku osób. Na koniec podziękował Wardędze i Konopowi za weryfikację grona znajomych.

THE GOAT - życie po Pandora Gate

Maja Staśko skomentowała film Boxdela

Maja Staśko, która udziela się w sprawie niemal od samego początku wybuchu afery Pandora Gate, skomentowała też film Boxdela. Zdaniem aktywistki cały skandal skręcił w złą stronę, a ofiary zeszły na dalszy plan.

trwa ładowanie posta...

"To jest istota problemu z #PandoraGate: sprawa dotycząca krzywd dzieci zmieniła się w sprawę o wizerunki influencerów. Ofiary zniknęły. Traumy dzieci, krzywdy, pozbawianie anonimowości - zeszły w cień biznesu i ratowania marek. Ważny temat przemocy został skapitalizowany" - skwitowała Maja Staśko.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 29
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
AnonNormik,zgłoś
Tak jak Staśko nie lubie tak tutaj muszę przyznać że dobrze ujęła sedno sprawy
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się