Na czym polega biting?

Biting - niebezpieczny seksualny kink. Dlaczego ludzie się burzą?

Źródło zdjęć: © Twitter, kadr z filmu "Do ostatniej kości"
Maja Kozłowska,
06.06.2023 14:00

Biting to kontrowersyjne upodobanie, które polega na mocnym gryzieniu swojego partnera. Może mieć podłoże seksualne lub romantyczne.

Ile ludzi, tyle upodobań seksualnych. Z czystej grzeczności lepiej nie wchodzić innym do łóżka, ale niektóre kinki (czyli upodobania) są bardziej niebezpieczne od zwykłego, aczkolwiek nadmiernego zainteresowania stopami. To zresztą jeden z tych mniej niezwykłych fetyszów - spokojnie można wymienić go w jednym szeregu z podduszaniem (chokingiem) czy upodobaniem do tzw. golden showers. Dla niektórych obrzydliwe, brutalne czy poniżające, dla drugich nakręcające. Aczkolwiek wciąż - niezbyt wymyślne.

Biting jest z kolei takim kinkiem, który jak najbardziej może wzbudzać obiekcje, chociaż nie należy do fetyszy, których realizacja wymaga nadzwyczajnego przygotowania czy kreatywności. Biting polega na bardzo mocnym gryzieniu partnera w celu pozostawienia na jego ciele śladów. Malinki wersja hardcorowa - niezdrowa i niebezpieczna.

Od bitingu do kanibalizmu

Trzeba od razu sprostować: nie mówimy tu o żartobliwym podgryzaniu, a o gryzieniu, które zostawia na ciele trwałe ślady, blizny i siniaki.

Burzę rozpętał wpis na Twitterze przedstawiający pogryzione ręce z podpisem "i love romance". Czyżby za dużo "Zmierzchu"? Ewentualnie mocna inspiracja powrotem estetyki Tumblr 2014. Ze zdwojoną siłą i dodatkową dark energy.

trwa ładowanie posta...

Biting - użytkownicy Twittera ostrzegają

Jeden z najpopularniejszy cytowanych tweetów ostrzega:

"To nie jest romans, girl, to jest kanibalizm!!! Uciekaj!"

Krytyki nie braknie również po polskiej stronie Twittera. Ludzie są zaskakująco zgodni, jeśli chodzi o opinię na temat bitingu. Wpisy poruszają też kwestię bezpieczeństwa, a raczej jego braku w przypadku podobnych praktyk.

trwa ładowanie posta...

Czy należy piętnować biting? Wyprowadzony do ekstremum faktycznie może być niebezpieczny - podobnie zresztą jak podduszanie. Nie zalecamy kinkshamingu, ale za wszystkie tego typu "zabawy" należy zabierać się z głową.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0