Iga Świątek zagrała w tenisa z gwiazdą "Przyjaciół"

Przyjaciółki na korcie. Iga Świątek zagrała w tenisa z Courteney Cox

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
22.05.2024 11:30

Iga Świątek, jedna z najlepszych tenisistek świata, może pochwalić się niezwykłym spotkaniem. Na korcie stanęła bowiem oko w oko z Courteney Cox, hollywoodzką gwiazdą znaną z roli Moniki Geller w kultowym serialu "Przyjaciele".

Młoda polska tenisistka, Iga Świątek, która cieszy się statusem międzynarodowej gwiazdy tenisa, może pochwalić się kolejnym niecodziennym osiągnięciem. Tym razem nie chodzi o kolejny triumf na korcie, ale o spotkanie z jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Hollywood. Iga Świątek miała okazję stanąć oko w oko z Courteney Cox, aktorką, którą większość z nas kojarzy z roli Moniki Geller w kultowym serialu "Przyjaciele".

Spotkanie nie ograniczyło się jedynie do wymiany uprzejmości. Obie panie postanowiły bowiem zmierzyć się na korcie, grając razem w tenisa. To niecodzienne wydarzenie stanowi kolejny dowód na to, jak bardzo Iga Świątek jest już rozpoznawalna na międzynarodowej scenie. Wcześniej, zdjęciem z polską tenisistką zainteresowana była inna hollywoodzka gwiazda - Zendaya. Teraz, obok Igi pojawiła się Courteney Cox.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Iga Świątek zagrała w tenisa z Courteney Cox

Obecnie Iga Świątek intensywnie trenuje, przygotowując się do rywalizacji na kortach im. Rolanda Garrosa. W trakcie jednego z treningów miała okazję zagrać z Cox. To nie była jednak spontaniczna decyzja. W przeszłości obie panie umawiały się na wspólną grę w debla.

trwa ładowanie posta...

Historia tego spotkania sięga dwóch lat wstecz. Courteney Cox, znana z roli Moniki Geller w "Przyjaciołach", opublikowała wówczas na swoim profilu w mediach społecznościowych filmik, na którym prezentowała swoje umiejętności gry w tenisa. Iga Świątek, będąca wielką fanką tego amerykańskiego serialu komediowego, skomentowała ten post, sugerując, że gdyby grały razem, żadna z piłek nie uderzyłaby Cox.

trwa ładowanie posta...

Po dwóch latach od tego komentarza obie panie spotkały się na korcie. W sieci pojawiły się już nagrania z tego wyjątkowego spotkania, na których widać, że obie panie świetnie się bawiły.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0