Mężczyzna będzie mieszkał z mamą do 50-tki

Będzie mieszkał z mamą do 50-tki. "Praca nie jest dla mnie"

Źródło zdjęć: © TikTok - Anthony Voulgaris / Canva, TikTok
Natalia Witulska,
22.09.2023 09:00

Anthony Voulgaris poinformował na TikToku, że nie ma zamiaru pracować na pełen etat. Planuje również mieszkać z mamą, dopóki nie skończy 50 lat.

Australijczyk Anthony Voulgaris podzielił użytkowników mediów społecznościowych. Mężczyzna poinformował, że nie chce samodzielnie żyć. Planuje mieszkać z mamą, dopóki nie skończy 50 lat. Dodatkowo stwierdził, że praca na pełen etat nie jest czymś, co jest w stanie robić.

"Praca na pełen etat nie jest dla mnie"

Coraz popularniejszy staje się filmik udostępniony przez Australijczyka Anthony'ego Voulgarisa. Mężczyzna poinformował obserwujących, że zrozumiał, iż praca na pełen etat nie jest czymś, co może robić w życiu.

- Chciałbym ogłosić, że zrozumiałem, że praca na pełen nie jest czymś stworzonym dla mnie. Mógłbym siedzieć i wymieniać powody, dlaczego, ale nie ma ich za dużo. Uważam po prostu, że pasuje ona do rzeczy, w które wierzę. Wiem, że nie zmuszę nikogo, aby wierzył w to, co ja. To tyle - powiedział Anthony na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Nie ma nic złego w tym, że ktoś nie chce pracować na etacie. Miliony osób na całym świecie prowadzą biznesy i są z tego powodu zadowoleni. Większe emocje wywołały jednak słowa Australijczyka dotyczące tego, gdzie chce mieszkać w dorosłym życiu. Otóż Anthony Voulgaris nie chce wyprowadzić się od mamy do czasu, w którym skończy 50 lat.

- Będę mieszkał z mamą do 50-tki. Nie muszę gotować, zawsze mam zrobione pranie. Jestem szczęściarzem, nie każdy może się tym pochwalić - powiedział Anthony.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
StopCwaniakom,zgłoś
Nieźle sobie to wymyślił - mama będzie go oporządzać do 50-tki, a kiedy sama będzie miała 70+ lat synek zamiast pomóc i odwdzięczyć się za wszystko wyfrunie z domu układać sobie życie. Lepiej żeby się ta mama zastanowiła, co sobie wychowała - i co zapewne czeka przyszłą synową, bo przecież taki 50-letni kawaler sam nie upierze skarpet ani nie posprząta kuchni.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się