goats
Amadeusz Ferrari w GOATS. Urządził kobietom piekło?
Dan Bilzerian w GOATS

Dan Bilzerian w GOATS. "Miał przed sobą sporo ciężkich wyborów"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,22.06.2023 11:15

Ekscentryczny dziedzic majątku swojego ojca i otaczający się modelkami samozwańczy samiec alfa przyleciał do Polski. Na miejscu przywitał go Wojtek Gola i wszystko wskazuje na to, że Dan Bilzerian pojawi się w jednym z kolejnych odcinków GOATS.

Dan Bilzerian to osobowość internetowa, która zasłynęła z popisywania się w sieci luksusowym życiem, otaczania się pięknymi kobietami, uprawiania hazardu czy gry w pokera. Choć Amerykanin przekonywał niegdyś, że dorobił się sam, w rzeczywistości większość majątku odziedziczył po ojcu.

Mimo wszystko dla wielu młodych mężczyzn Bilzerian bywa żywym odpowiednikiem Gigachada czy też prawdziwym sigma male. Coś w stylu upadającego guru Adrew Tate’a, który w ostatnich dniach usłyszał zarzuty handlu ludźmi i gwałtu.

trwa ładowanie posta...

Z większych osiągnięć Bilzeriana można wymienić chociażby powołanie firmy Bilzerian Ignite International zajmującej się sprzedażą produktów konopnych, nikotynowych czy jednorazowych vape’ów. Ich promowaniem zajmują się przede wszystkim modelki w skąpych bikini z logo marki.

Dan Bilzerian stanął przed trudnym wyborem w GOATS

Dla GOATSÓW z pewnością Bilzerian jest kimś więcej niż tylko bogatym chłopem. Rogacze zaprosili go do Polski, a w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania ukazujące przywitanie Amerykanina przez Wojtka Golę.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Z kolei na Instagramie GOATS opublikowano krótką zapowiedź odcinka z udziałem Bizleriana. "Pracowity tydzień w Goats. Dziś nagrywaliśmy ciekawy odcinek w nowym formacie. Dan Bilzerian miał przed sobą sporo ciężkich wyborów" - czytamy w poście.

trwa ładowanie posta...

"W tym tygodniu czekają nas jeszcze dwie produkcje. Goats się dopiero rozpędzają" - dodali rogacze.

Z pewnego źródła wiemy, że Bilzerian w specjalnym odcinku GOATS będzie wybierał modelki spośród kilku lub kilkunastu dziewczyn, które najbardziej przyciągnęły jego uwagę.

trwa ładowanie posta...

Na instastories Ambasady mogliśmy zobaczyć m.in. Zusje, choć nie mamy stuprocentowej pewności, że będzie ona jedną z modelek. Równie dobrze może ona wziąć udział w odcinku, gdzie będzie walczyć o względy Boxdela.

Zusje w Ambasadzie GOATS
Zusje w Ambasadzie GOATS (Instagram)

Odbiór spotkania Dana Bilzeriana z GOATS przez obserwatorów był dość ambiwalentny. Część osób jest pozytywnie zaskoczona taką współpracą. Z drugiej strony komentujący zarzucają rogaczom, że nie prześwietlili swojego gościa, którego fortuna budzi sporo skrajnych wątpliwości, a on sam ma seksistowski stosunek do kobiet.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Aferka z dziewczyną z GOATS. Wardęga wydał oświadczenie