Pokazała piersi w GOATS

Pokazała piersi w GOATS. Promocja OF czy ustawka Wardęgi?

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.04.2023 17:30

Agnieszka Bobek to jedna z uczestniczek programu GOATS, która by zaimponować Kacprowi Błońskiemu, pokazała piersi. Okazuje się, że za tymi dwoma poważnymi argumentami może kryć się dwojaka tajemnica.

GOATS to nowy program grupy popularnych influencerów, wśród których znaleźli się Sylwester Wardęga, Wojtek Gola, Michał Baron "Boxdel", Piotr Skowyrski "Izak" i jeszcze niedawno niepasujący do składu Kacper Błoński "Crucher". Czwórka z nich pomaga temu piątemu znaleźć kolejne serce do złamania.

Pokazanie piersi promocją OnlyFans

Wśród pretendentek do roli partnerki Błońskiego znalazło się kilka kontrowersyjnych dziewczyn. Widzów szczególnie poruszyła Sidneuke - streamerka Twitch, o której zrobiło się głośno za sprawą potrącenia pieska. Tymczasem ich uwagę przykuła Agnieszka Bobek, która pokazała dwa poważne argumenty, by zaimponować Crucherowi i wprowadzić w osłupienie jego kolegów.

Okazuje się, że Bobek mogła mieć w tym jeszcze jeden głębszy cel. Chwilę po emisji programu, w którym uczestniczka pokazała cycki, na jej profilu na Instagramie pojawiła się promocja konta na OnlyFans. Dla niewtajemniczonych, jest to serwis społecznościowy, na którym twórcy treści mogą publikować pikantne nagrania i fotki bez cenzury. Użytkownicy chcący otrzymać do nich dostęp muszą wykupić subskrypcję.

trwa ładowanie posta...

Ustawka Wardęgi z "cielista koszulką"

Z drugiej strony pojawiają się głosy, że całe zamieszanie z pokazaniem piersi przez Bobek było ustawką Wardęgi. Internauci przypomnieli, że Sylwester w lutym 2023 r. podczas transmisji z oglądania "Twoje 5 minut" wypowiedział następujące słowa:

- I nagle jedna z dziewczyn robi tak (gest podnoszenia koszulki). I to zablurowane, nie. Ale wiecie, co by mogła zrobić? Tak naprawdę mieć pod tym koszulkę, ale cielistą. Oni dają w montażu blur i ona w ten sposób zrobiłaby content. Że niby nie pokazała, ale strasznie rozśmieszyła widzów - powiedział Wardęga.

Oczywiście na nagraniu widać, że Bobek nie miała pod spodem "cielistej koszulki", ale niewykluczone, że jej piersi zostały zasłonięte naklejkami na sutki, a później dodatkowo ocenzurowane. Tak czy inaczej, te dwa poważne argumenty - nawet zasłonięte - z pewnością przysporzą jej fejmu, którego oczekiwała.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 19
  • emoji ogień - liczba głosów: 21
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 26
  • emoji złość - liczba głosów: 374
  • emoji kupka - liczba głosów: 367
Samaell 77,zgłoś
Czego się nie robi żeby zaistnieć zabłysnąć żałosne się robią te ...
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się