Black Alien kończy z modyfikacjami ciała

Black Alien kończy z modyfikacjami ciała. "Mój projekt stracił sens"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,03.01.2024 12:45

Po wielu hardkorowych modyfikacjach jak usunięcie palców, części nosa czy uszu Black Alien porzuca swój kontrowersyjny projekt. Francuz przekazał w mediach społecznościowych, że stracił on dla niego sens. Zdradził również, jaki będzie ostatni etap metamorfozy.

Francuz Anthony Loffredo za sprawą swojego kontrowersyjnego projektu polegającego na hardkorowych modyfikacjach ciała dał się poznać całemu światu jako Black Alien. Przed kolejnym, najbardziej ekstremalnym krokiem, zakładającym amputację nogi i zastąpienie jej protezą biomechaniczną, postanowił porzucić swój wieloletni plan.

trwa ładowanie posta...

Black Alien porzucił projekt modyfikacji ciała

Black Alien poinformował o porzuceniu projektu w obszernym wpisie w mediach społecznościowych.

"Ten projekt, któremu oddałem wszystko, miłość, pasję, determinację, siłę, przez lata stracił na znaczeniu. Nie spodziewałem się, że będzie miał tak duży wpływ na świat, że będzie znany, nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić, a mój projekt stracił sens. Sześć miesięcy dzieli te dwa zdjęcia, po lewej dziecko wyraźnie zagubione, po prawej dziecko czystsze niż wszystko, co miałem. Jedno jest pewne, nie chcę już ruszać swojego ciała, kładę kres modyfikacjom, nie podoba mi się już ten świat, zamierzam wykończyć całe ciało na czarno i zakończyć to na razie w ten sposób. Żegnajcie modyfikacje ciała" - napisał Black Alien.

trwa ładowanie posta...

W kolejnych postach dodał, że po "największych referencjach w modyfikacji ciała od dziesięciu lat, odchodzi na emeryturę, robiąc miejsce młodym ludziom". Loffredo wskazał również, że "Black Alien Project" został ukończony w 65 proc., a jego plan na 2024 r. jest daleki od tego, co robił do tej pory.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 77
  • emoji smutek - liczba głosów: 28
  • emoji złość - liczba głosów: 36
  • emoji kupka - liczba głosów: 297
Spadać,zgłoś
Co to za temat? Po co o tym pisać? Co ten... człowiek robi pożytecznego? Zbastujcie proszę, bo takie pokazywania materializacji ludzkiej głupoty są celem takich... "twórców atrakcji w otoczeniu".
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
niepomazany,zgłoś
I to się zawsze zaczyna od jednego tatuażu - im wcześniej w życiu zrobiony, tym większe prawdopodobieństwo, że dana osoba stanie się takim dziwadłem. I tak naprawdę każdy pomazaniec do tego świadomie lub podświadomie dąży (bo dziaranie uzależnia jak alkohol i dragi), po prostu nie wszystkim starczy na to kasy, życia i/lub odwagi. Wystarczy zobaczyć, w jaką stronę "ewoluują" wasze "influencerki" (o paniach z OF nie wspominając). Nawet jeżeli nie bawią się w jakieś rozwidlanie języka, wszczepianie implantów w dziwne miejsca czy tatuowanie gałek ocznych (chociaż zdarzają się i takie), to w gruncie rzeczy i tak po jakimś czasie niewiele się różnią wyglądem od tego pana, będąc całe pokryte tuszem (już nawet tabu twarzy jest już dawno złamane). Koniec końców - czy to, co zrobił ten pan się aż tak różni od "zwykłej" operacji plastycznej? Ingerencja w organizm zupełnie podobna.
Odpowiedz
5Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Duńczyk,zgłoś
Kwinto,kto to jest?
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 164
Komentarze (164)
Powrót