Young Leosia zdradza setlistę nadchodzących koncertów

Young Leosia wraca z koncertami. Znamy setlistę

Źródło zdjęć: © Instagram: youngleosia / Instagram: youngleosia
Weronika Paliczka,
19.01.2024 17:45

Young Leosia szykuje się na powrót na scenę? Polska raperka wyraźnie sugeruje nową trasę koncertową. Znamy nawet setlistę.

Young Leosia nie zwalnia tępa. Młoda raperka znana m.in. z hitu "Szklanki" czy prowadzenia audycji w internetowej rozgłośni nadal nie powiedziała ostatniego słowa w kontekście swojej twórczości. Cztery tygodnie temu Leosia wraz z Bambi, Januszem Walczukiem oraz Waimą wydała singiel "Skippers", do którego teledysk nakręcono w Tajlandii. Teraz czas na kolejne kroki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Young Leosia, bambi, Janusz Walczuk, Waima - Skippers

Young Leosia zapowiada trasę koncertową?

Na kanale nadawczym "Pretty Girl$ Talk" na Instagramie Young Leosia zasugerowała, że trwają plany nad nową trasą koncertową. Raperka napisała: "Zastanawialiśmy się dzisiaj z chłopakami jak nazwać nową trasę koncertową i doszliśmy do wniosku, że nazwiemy ją 'Same hity'".

Raperka udostępniła także wstępną setlistę trasy "Same Hity". Koncerty rozpoczną się od intra, po którym rozpocznie się pełnoprawna impreza. Druga na liście jest "Baila Ella", zaraz za nią "Skippers", "Jungle Girl", "BFF", "No weź", "Stonerki", "Piątek wieczór", "Cringowy lovesong" napisany dla Kacpra Błońskiego, następnie "Malibu Barbie", "ULALA", "Nie otwieraj drzwi", "Szklanki" oraz "Lecę bo chcę".

W ramach bisu Young Leosia zagra "Boję się kochać", "Komu w drogę, temu pass" lub "Pościg". Raperka zapowiedziała, że "kawałki mogą się lekko pozmieniać, w zależności od tego, kiedy wyjdą nowe hity". Na kanale nadawczym artystki powstała ankieta, w której fani mogą wybrać utwory, które ich zdaniem powinny znaleźć się na setliście. Do wyboru są "Nie wiem o co chodzi", "Jeden dzień", "Rok Tygrysa", "Wyspy" oraz "Pościg".

Obecnie nie wiadomo, jakie miasta w ramach nadchodzącej trasy koncertowej odwiedzi Young Leosia. Artystka napisała jedynie enigmatyczne "widzimy się już niedługo mordeczki".

Young Leosia zdradza setlistę
Young Leosia zdradza setlistę (Instagram: youngleosia , Instagram: youngleosia)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1