Young Leosia w związku z Kacprem Błońskim

Young Leosia dodaje spicy zdjęcie. Internauci mieli rację

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
03.12.2023 14:52

Young Leosia opublikowała nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Detektywi z TikToka mieli rację.

Young Leosia to popularna raperka. Artystka znana jest z hitów takich jak "Jungle Girl", "Szklanki" czy "Baila Ella". Niedawno wypuściła utwór zatytułowany "Cringowy Lovesong". Wielu internautów podejrzewało, że dedykowała go Kacprowi Błońskiemu. Plotki okazały się być prawdą.

"Cringowy Lovesong" w prawdziwym życiu

Young Leosia dodała na Instagrama zdjęcie z Kacprem Błońskim. Artystka tym samym rozwiała wszystkie wątpliwości, co do jej związku z influencerem. Na fotografii raperka wraz z nowym partnerem całują się. Post piosenkarki wzbudził nie małe kontrowersje. Internauci oraz osoby z branży komentują zdjęcie Young Leosi.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

W komentarzach pojawiło się dużo wypowiedzi popularnych influencerów. Do głosu doszedł m.in. Wojtek Gola, który pisze: "super para". Wersow także nie kryje zachwytu nowym związkiem: "słodko". Szczęścia Young Leosi i Kacprowi Błońskiemu życzyli również Jeleniewska, Fausti, Czarek Czaruje czy Tribbs.

trwa ładowanie posta...

Niestety w komentarzach wylała się także masa hejtu na nową parę. Internauci piszą: "a myślałam że nic mnie już w tym roku nie zaskoczy", "eh, czego się nie robi dla zasięgów", "straciła w moich oczach. Na szczęście Bambi TOP", "szklanki z Bacardi za ostro wleciały".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0