Nowa wersja piosenki Young Leosi i Bambi

Okradł Young Leosię i Bambi? Nowa wersja piosenki

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
27.11.2023 17:15

Niemiecki producent udostępnił kawałek nowej piosenki. Utwór łudząco przypomina collab Young Leosi i Bambi.

Young Leosia to raperka znana z hitów takich jak "Szklanki" czy "Jungle Girl". W ubiegłym roku piosenkarka założyła wytwórnię Baila Ella Records. Należy do niej młoda raperka Bambi. Niedawno dziewczyna wydała swoją debiutancką płytę "In Real Life". Przed albumem ukazała się także muzyczna współpraca Young Leosi i Bambi. Utwór "BFF" zdobył ogromną popularność.

Young Leosia i Bambi vs Ely Oaks

Young Leosia 25 sierpnia tego roku wypuściła wspólny kawałek razem z Bambi. "BFF" ma już prawie 9 mln odtworzeń na YouTube. Od kilku miesięcy nieustannie gra w słuchawkach fanów raperek.

Kilka dni temu na TikToku niemieckiego producenta pojawiła się zapowiedź jego nowej piosenki. Utwór brzmi niemalże identycznie, jak collab Young Leosi i Bambi "BFF". Remix Ely'ego Oaksa jest w języku angielskim i nosi tytuł "Heart Speed Up". Internauci przyznają, że "bardziej mi się to podoba, niż polska wersja, a polską i tak bardzo lubię", "o wiele lepiej brzmi", "potrzebuję tego na Spotify". Większość osób w komentarzach uważaj jednak, że "po polsku lepiej i tak Bambi nikt nie zastąpi", "tylko polska wersja", "To brzmi identycznie jak "BFF".

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Pewien tiktoker poruszył sprawę rzekomego plagiatu piosenki Young Leosi i Bambi "BFF". Yachostry przypomina, że collab raperek jest również nawiązaniem do utworu Olivera Tree "Miss You". Mężczyzna wyjaśnia, że "muzyka jest tworem żywym, a tego typu inspiracje są wręcz na porządku dziennym". Internauci usilnie utrzymują: "ale to niemieckie to nie jest 'podobne', tylko identyczne. Nawet chyba tonacja ta sama. IMO pozew za to by przeszedł bez problemu".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0