Young Leosia ma nową hypemankę

Zuziula zamiast bambi. Young Leosia ma nową hypemankę

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
29.01.2024 17:00

Do Baila Ella Records dołączyła nowa raperka. Young Leosia zapowiada, że od teraz będzie ją wspierać na koncertach. Kim jest nowa hypemanka artystki?

Young Leosia to popularna raperka. Artystka w 2022 r. założyła wytwórnię muzyczną Baila Ella Records. Pierwszą członkinią projektu była młoda raperka bambi. Piosenkarka 17 listopada zeszłego roku wydała debiutancką płytę "in real life". Do Baila Ella Records właśnie dołączyła kolejna artystka. Kim jest zuziula?

Young Leosia zaprasza ziuziulę do wspópracy

28 stycznia na Instagramie Young Leosi pojawił się nowy post. Raperka poinformowała fanów, że do Baila Ella Records dołącza zuziula: "Przedstawiam nową hypemankę Zuzię. Oprócz koncertów pracujemy już razem nad jej piosenkami. Poznajcie nową dupeczkę z wytwórni Baila Ella Records". Artystka wspomniała również o współpracy z bambi i pogratulowała jej własnej trasy konceptowej: "Kariera bambi wybuchła tak szybko, że zdążyła ona być moją hypemanką tylko na paru melanżach i jednym zamkniętym koncercie. Teraz moja największa duma ruszyła we własną traskę po kraju".

trwa ładowanie posta...

Zuziula to młoda raperka, która na swoim koncie ma zaledwie trzy kawałki "SzybszIEG", "nvm" oraz "MUL3". W internecie jest niewiele informacji o artystce. Young Leosia zapowiedziała, że od teraz będzie towarzyszyć jej na koncertach w roli hypemanki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0