Riya Sokół odpowiada na zarzuty, że jej kursy są za drogie

Uczy, jak uprawiać seks. "Niedorzeczne, że kogoś oburzają ceny"

Źródło zdjęć: © YouTube - Riya Sokół / YouTube
Natalia Witulska,
11.04.2024 17:30

W środę 24 kwietnia odbędzie się pierwsze spotkanie online w ramach programu "Tantra & Manifestacja" stworzony przez Riyę Sokół. W mediach społecznościowych zrobiło się głośno na temat ceny za kurs. Influencerka twierdzi, że nie ma powodu do oburzenia.

Patrycja Sokół, w mediach społecznościowych znana jako "Riya Sokół", to polska wokalistka, autorka tekstów, a także influencerka. Na TikToku oraz Instagramie obserwuje ją łącznie 150 tys. osób. Kobieta interesuje się tematem samorozwoju, metod na polepszenie jakości życia oraz ogólnie rzecz biorąc duchowością. Opowiada o tym w udostępnianych materiałach.

Riya Sokół ogłosiła w mediach społecznościowych, że w środę 24 kwietnia odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach jej najnowszego programu "Tantra & Manifestacja". Cena pakietu 10 transmisji na żywo zwaliła z nóg wiele osób, gdyż kosztuje 1299 zł. Wcześniej trzeba było wydać 2999 zł, jednak influencerka postanowiła obniżyć cenę z okazji pierwszego live'a. Wokalistka w komentarzu dla redakcji Vibez stwierdziła, że nie rozumie, dlaczego sporo oburzyło się ceną.

Riya Sokół prowadzi kurs o szczytowaniu

Podczas transmisji na żywo w ramach programu "Tatra & Manifestacja" będą poruszane tematy dotyczące seksualności, aktów miłosnych, połączenia dwóch osób, a także czym różni się przyjemność kobiet od orgazmu mężczyzn. Uczestnicy dowiedzą się również, czym jest tantra oraz manifestacja, którą Riya nazywa "kodami". Influencerka podkreśla, że proponowany program jest połączeniem jej wiedzy oraz doświadczenia zbieranego od 2005 r.

trwa ładowanie posta...

Riya Sokół twierdzi, że sporo osób traktuje swoje życie oraz ciała jak śmietniki. Według niej ludzie nie wykorzystują potencjału, mocy, a także talentów, które posiadają. Wokalista uważa, że większość z nich w ostatni dzień życia będzie żałowało, że nie sięgnęło głębiej w sens życia i swojego istnienia. W komentarzu dla Vibez mówi, że: "to grzech i strata dla świata nie korzystać ze swojego daru, który każdy z nas ma, a zamiast tego siedzieć w domu i narzekać na świat".

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

"Niedorzeczne, że ktoś się oburza na ceny". Riya Sokół o swoim programie

Gdy Riya Sokół ogłosiła w mediach społecznościowych, ile będzie kosztował jej program "Tantra & Manifestacja", sporo internautów przecierało oczy ze zdziwienia. Trzeba przyznać, że nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wykupienie dostępu do 10 transmisji na żywo. Uduchowiona wokalistka nie widzi jednak w cenach problemu. Podkreśla, że na jej kanale YouTube oraz Spotify jest 120 godzin bezpłatnego materiału.

trwa ładowanie posta...

- Nigdy nie namawiam na dużą inwestycję. Zawsze najpierw zachęcam do sięgnięcia po darmowe treści. Zwłaszcza jak ktoś się waha albo nie może sobie pozwolić. [...] Według badań, Polacy, o których się mówi, że nie mają pieniędzy, jednocześnie rocznie wydają 22 miliardy rocznie na alkohol. [...] Więc to niedorzeczne, że ktoś się oburza na ceny za treści zmieniające życie, relacje, zarobki, poziom szczęścia na stałe, nie na kilka godzin - mówi w komentarzu dla Vibez Riya Sokół.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 57
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 29
Haszimoto,zgłoś
Będzie egzamin na zaliczenie
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
pytanko,zgłoś
ona uczy teoretycznie czy praktycznie ?
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
Romek,zgłoś
W tej cenie był Hiszpan, Grecja, Francja i klasyka żadnego grymasu nawet przy nie pierwszej świeżości prosto z roboty, polecam.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 14