Speluna MMA powraca

Speluna MMA reaktywowana. "Wracamy do gry z buta z kolejną galą"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.04.2023 13:00

Włodarze patofederacji Speluna MMA ogłosili w mediach społecznościowych swój wielki powrót. Na wstępie przeprosili za długą nieobecność, by następnie zapowiedzieć, kto zawalczy podczas drugiej gali freak fightowej. A to wszytko tak łamanym polskim, że warto wyjaśnić, o co chodzi.

Na polskiej scenie freak fightów w maju zeszłego roku pojawiła się nowa patofederacja Speluna MMA. Jej gwiazdą był m.in. Wojciech "Major" Suchodolski - uczestnik libacji alkoholowych u Krzysztofa Kononowicza. Pierwsza gala organizacji zrzeszającej osoby z problemem alkoholowym mocno odstawała od konkurencyjnych widowisk jak Fame MMA czy High League, którego twarzą jest niedawno opluty przez "fanów" Malik Montana.

Speluna MMA - MAJOR SUCHODOLSKI VS ADAŚ - CAŁA WALKA #spelunamma

Podczas walk sędzia nie do końca wiedział, jak ma się zachowywać i polegał głównie na słowach komentatora. Same walki - no cóż - przypominały raczej starcia kloszardów spod monopolowego tyle tylko, że w rękawicach bokserskich na prowizorycznym ringu. I nie ma co się dziwić, bo cała Speluna MMA żerowała na problemach osób w kryzysie alkoholowym. Mimo to i tak przyciągnęła liczne grono odbiorców. A jak będzie teraz?

Speluna MMA powraca

Po krótkich przeprosinach za długą nieobecność niezbyt potężni włodarze Speluna MMA zapewnili, że "wracają do gry z buta z kolejną galą". I mają nadzieję, że znów tak liczna grupa będzie ich wspierać. Oczywiście podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony, druga gala również będzie żerować na osobach z problemem alkoholowym.

trwa ładowanie posta...

"Pierwszą ekipą, która nie wymiękła i stanie naprzeciw megamocnej ekipy SPELUNATV 'Bezpańskie Dusze', która ma w swojej stajni mistrza organizacji Adama [...] są chłopaki z kanału 'Tadzik&Edward-ShowTv'" - ogłosili włodarze Speluna MMA. Panowie, którzy zawalczą na "Speluna MMA 2 Reaktywacja", podobnie jak ich przeciwnicy, promują w sieci wątpliwe zachowania.

Organizatorzy gali zapraszają również do śledzenia ich kanałów na platformie YouTube, gdzie będą publikowane materiały z przygotowań poszczególnych zawodników. Ma to pozwolić widzom na zapoznanie się z nowymi i starymi zawodnikami oraz ich dopingowanie podczas transmisji live. Jak jednak pokazała historia, SpelunaTV przez publikowane treści na własne życzenie wpuszczała się w kanał, a jej konta były blokowane, więc trudno przewidzieć, czy w ogóle dojdzie do mordobicia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Sceptyk,zgłoś
Artykuł jest pełen nieścisłości merytorycznych. Wypaczeń. Oraz mieszania dwóch różnych uniwersum internetu.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się