Ralph Kaminski bawi się na backstage'u

Ralph Kaminski wiksuje na koncercie. Mery Spolsky dumna

Źródło zdjęć: © Ralph Kaminski / TikTok
Oliwia Ruta,
14.12.2023 10:45

Ralph Kaminski udostępnił nagranie z backstage'u. Piosenkarz bawił się na koncercie Mery Spolsky. Było grubo.

Ralph Kaminski to polski piosenkarz. Artysta w 2016 r. wydał debiutancką płytę "Morze". Obecnie promuje swój czwarty album "Bal u Rafała". Wiosną 2024 r. rusza w trasę halową. To pierwsze tak duże solowe tournée wokalisty. Kaminski kilkukrotnie pokazywał w mediach społecznościowych, że w wolnym czasie chodzi na koncerty innych artystów, takich jak Nick Cave czy Tom Odell. Zdarza mu się wpaść również na występy koleżanekkolegów z polskiej branży muzycznej.

Ralph Kaminski wiksuje na backstage'u

12 grudnia odbył się koncert Mery Spolsky. Piosenkarka zagrała w warszawskim klubie Stodoła. Artystka słynie z bezkompromisowych tekstów i gier słownych. 10 listopada wydała kolejną płytę o nazwie "EROTIK ERA". Chętnych na zobaczenie jej show zdecydowanie nie brakuje. Mery wyprzedała prawie wszystkie koncerty z trasy.

trwa ładowanie posta...

Na warszawskim koncercie Mery Spolsky pojawił się również Ralph Kaminski. Dobry znajomy piosenkarki doskonale bawił się za kulisami sceny. Artysta opublikował nagranie, na którym skacze i bawi się do piosenki "S*ka". Mery jest zachwycona ekspresją Ralpha. Całość skomentowała słowami: "hahahahaha, kocham".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
W 1986 doszło do wybuchu w elektrowni atomowej w Czernobylu. Zapewniano w TV, że chmura radioaktywna nie doszła do Polski. jednak to gwno prawda ,chmura doszła na podkarpacie , a skumulowała się nad Jasłem. Wtedy właśnie zostali poczęci Szpak i Kamiński. już to było dziwne , że ciąża ich matek trwała 4 lata.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
wstyd,zgłoś
zakompleksiony "artysta" z jasła .... żenada i porażka
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
To nie są kulisy a balkon w Stodole
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8