LatoGang zawalczy na Fame MMA?

Od zabawnego tiktoka do walki na Fame MMA? Wszystko jest możliwe

Źródło zdjęć: © Instagram - LatwoGang / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
06.05.2023 15:00

Jak ogromna jest siła mediów społecznościowych, przekonał się tiktoker LatwoGang. Gdy w kwietniu udostępniał śmieszny film z Boxdelem, na pewno nie spodziewał się, gdzie go to doprowadzi. Chłopak ma szansę na walkę na Fame MMA.

LatwoGang to młody polski tiktoker, który słynie z tworzenia prześmiewczego contentu. 15 kwietnia pochwalił się w mediach społecznościowych tym, że udało mu się przechytrzyć Boxdela, włodarza Fame MMA.

Boxdel, uważaj co podpisujesz

12 kwietnia odbyła się pierwsza konferencja 18-stej edycji Fame MMA. Pojawił się tam LatwoGang. Parę dni później (15 kwietnia) poinformował widzów, jak sprytnym człowiekiem jest. Młody twórca dodał film na TikToka, w którym pokazał, jak poprosił Boxdela o autograf. Włodarz Fame MMA bez większego zastanowienia podpisał podsuniętą kartkę.

trwa ładowanie posta...

Okazało się, że Boxdel nie dał zwykłego autografu. Młody tiktoker przechytrzył znanego influencera.

- Boxdel, Boxdel, Boxdel. To, co podpisałeś, to nie był autograf. Po odgięciu kartki okazuje się, że jest to kontrakt na walkę w Fame MMA. - powiedział w filmie LatwoGang.

Włodarz Fame MMA docenił pomysłowość tiktokera

Jeszcze tego samego dnia Michał Baron "Boxdel" zareagował na udostępnionego przez LatwoGanga tiktoka. Włodarzowi Fame MMA bardzo spodobał się filmik młodego twórcy. Docenił jego kreatywność. "Dobrze to ogarnąłeś ziomek" - napisał na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Tatuaż w zamian za walkę

16 kwietnia LatwoGang znowu zaczepił Boxdela. Na udostępnionym tiktoku poinformował widzów, że włodarz Fame MMA zaczął go obserwować na Instagramie.

- Boxdel, mam dla Ciebie pewną propozycję. Ty zagwarantujesz mi walkę w Fame MMA, a ja w zamian wytatuuje sobie twoją ksywkę - zaproponował LatwoGang.

Boxdel stwierdził, że nigdy wcześniej nie negocjował propozycji walk na TikToku. Powiedział, że podoba mu się pomysł młodego twórcy, jednak to widzowie mają dać znać, co sądzą o walce LatwoGanga.

LatwoGang z realną szansą na walkę

5 maja Boxdel dodał tiktoka. Poinformował w nim, że LatwoGang ma szansę na to, aby wystąpić na gali Fame MMA. Wszystko zależy jednak od widzów oraz ilości polubień.

- Dziś mam dla tiktokera LatwoGang niespodziankę. Prawdopodobnie podpisze on prawdziwy kontrakt, ale tylko wy możecie dać mu przepustkę. Zarząd Fame chce sprawdzić, jak zaangażowana potrafi być jego społeczność. To, czy otrzyma kontrakt i jakie otrzyma wynagrodzenie, jest zależne od tego, ile zostawicie tutaj polubień. 200 tys. polubień to przepustka do kontraktu, a każdy następny tysiąc ma wpływ na wysokość jego wynagrodzenia - powiedział Boxdel w filmiku.

trwa ładowanie posta...

Na ten moment tiktok dodany przez Boxdela ma ponad 800 tys. polubień! Wszystko wskazuje na to, że LatwoGang dopnie swego i wystąpi na Fame MMA. Gratulujemy!

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 21
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 33
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 15