taylor swift
War is over. Mamy bilety na Taylor Swift, strona stoi, manifestowanie zadziałało
Taylor Swift

Taylor Swift odbiera doktorat honoris causa na Uniwersytecie Nowojorskim i ma kilka rad dla absolwentów

Źródło zdjęć: © NYU, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,19.05.2022 12:30

Taylor Swift stała się doktorką! Na stadionie Yankee odebrała doktorat honoris causa w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie Nowojorskim. W swoim przemówieniu podzieliła się kilkoma życiowymi radami skierowanymi do absolwentów.

Czy można zostać doktorką na uniwersytecie bez przechodzenia przez cały system edukacji wyższej? Oczywiście, że tak. Wie o tym i Lech Wałęsa, i Taylor Swift, która właśnie odebrała doktorat honoris causa w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie Nowojorskim.

Piosenkarka nie tylko odebrała swój zasłużony tytuł. Na stadionie Yankee postanowiła podzielić się z absolwentami wiedzą, którą zgromadziła przez całe swoje życie.

Taylor Swift odbiera doktorat honoris causa i żartuje ze swojej twórczości

Uroczystość na stadionie Yankee, w której udział wzięła Taylor Swift, miała uhonorować absolwentów, którzy ukończyli naukę w tym roku i w trakcie pandemii. Biorąc pod uwagę ich liczbę, tylko stadion był w stanie pomieścić taką liczbę uczestników.

Do obu tych kwestii Taylor odniosła się w swoim przemówieniu, żartując przy okazji, że znalazła się na wydarzeniu ze względu na swoją piosenkę z albumu "Red".


Ostatni raz, gdy byłam na stadionie tego rozmiaru, tańczyłam w szpilkach i błyszczącym trykocie. Ten strój jest znacznie wygodniejszy. (...) Jestem w 90% pewna, że ​​głównym powodem, dla którego tu jestem, jest to, że mam piosenkę zatytułowaną "22".

- NYU, Taylor Swift

Taylor Swift - 22 (Taylor's Version) (Lyric Video)

Doktorka Taylor Swift i życiowe rady

W swoim trochę ponaddwudziestominutowym przemówieniu Taylor miała też kilka poważnych rad dla młodych i niedoświadczonych ludzi. Podkreśliła, że nikt nie osiąga takich sukcesów sam i za każdym naszym zwycięstwem stoją ludzie, którzy nas kochają. Miała też kilka ciepłych słów dla wszystkich, którzy popełniają błędy:

Nikt ze zgromadzonych tu dzisiaj nie dokonał tego sam. Każdy z nas jest patchworkową kołdrą złożoną z tych, którzy nas kochali; tych, którzy wierzyli w naszą przyszłość; tych, którzy okazali nam empatię i życzliwość lub powiedzieli nam prawdę, nawet jeśli nie była ona łatwa.


Życie może być ciężkie, zwłaszcza jeśli starasz się robić wszystko w tym samym czasie. (...) Częścią dorastania i przechodzenia do nowych rozdziałów swojego życia jest chwytanie i odpuszczanie.

- NYU, Taylor Swift
trwa ładowanie posta...


Czasami coś schrzanisz. Tak jak ja. Gdy wydarzy się coś takiego, to najprawdopodobniej przeczytasz o tym w internecie. Trudne przeżycia są nam potrzebne. Wyleczymy się z nich. Nauczymy się czegoś. Dzięki nim staniemy się bardziej odporni.

- NYU, Taylor Swift

Fani zachwyceni doktorką Taylor Swift

Taylor radziła zgromadzonym, by zawsze "żyli obok siebie" i zwracali uwagę na to, czego oni sami potrzebują. Oczywiście fani bardzo ciepło przyjęli jej wystąpienie. Ciekawe, czy życie absolwentów będzie teraz lepsze dzięki radom doktorki Taylor Swift?

Przypomnijmy jeszcze, że na tym samym uniwersytecie odbywają się też zajęcia poświęcone Swift. Clive Davis Institute of Recorded Music na Uniwersytecie Nowojorskim w semestrze letnim proponuje swoim studentom kurs dotyczący Taylor Swift.

NYU 2022 All-University Commencement

Źródło: Independent, Womensagenda, NYU

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Jaay,zgłoś
A wszystko dzięki Kanye. Gdyby nie on to jej kariera byłaby na poziomie podłogi
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
VMAs 2023. Taylor Swift odpięła wrotki, Jungkook przeszedł do historii