Marta Rentel wypowiedziała się w sprawie Pandora Gate i Michała Gały

Martirenti o Pandora Gate. Co mówi na temat Michała Gały?

Źródło zdjęć: © @VibezPl TikTok, canva
Marta Grzeszczuk,
08.10.2023 10:50

Martirenti odpowiedziała na pytania Vibez o Pandora Gate. Była partnerka Michała Gały nie ma sobie nic do zarzucenia.

Wątek Michała Gały wydaje się obecnie być jednym z najbardziej drastycznych w Pandora Gate. Przynajmniej na dzień dzisiejszy, przed publikacją filmu Konopskyy'ego. Wobec Gały, byłego uczestnika Top Model, toczy się od maja 2022 r. postępowanie karne w związku z zarzutami o nadużycia seksualne wobec osoby małoletniej.

Mertirenti skomentowała dla Vibez Pandora Gate

trwa ładowanie posta...

Z odpowiednimi organami od początku śledztwa współpracuje była partnerka Gały - Marta Rentel, znana w mediach społecznościowych jako Martirenti. Nasza dziennikarka rozmawiała z Rentel 7 października, podczas gali Move Federation.

Zapytana o to, czy ostatnie wydarzenia wpływają na jej życie Mertirenti odpowiedziała -Jako na osobę w Internecie, myślę, że na każdego to wpływa. W odpowiedzi na pytanie o to, jaki wpływ może mieć obecna sytuacja na branżę influencerów w kwestii współprac i zarobków usłyszeliśmy od Rentel - Ciężko mi powiedzieć. Myślę, że w jakimś stopniu tak i bardziej reklamodawcy będą musieli uważać z kim współpracują.

Influncerka zauważyła jednak bardzo trzeźwo - Z drugiej strony też i nie, bo widać, jakie są ogromne zasięgi w internecie. Coraz większe. Wydaje mi się, że finalnie będzie jeszcze więcej kampanii - dodała. Warto dodać, że w wyniku Pandora Gate zasięgi rosną nie tylko osobom ją demaskującym, jak Wardęga i Konopskyy, ale również negatywnym "bohaterom" wstrząsających doniesień.

Zapytaliśmy również influencerkę, czy spodziewała się, że sprawa Michała Gały wyjdzie na światło dzienne. Martirenti odpowiedziała, że nie będzie komentować tej sprawy - Nie jestem od tego, już kto inny się tym zajmuje - wyjaśniła. Rentel jest drugą w całym Pandora Gate osobą obok Justyny Sukanek, o której wiemy, że poszła z informacjami o domniemanych przestępstwach na policję.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2