Michał Gała

Sprawa Michała Gały: Mamy oświadczenie prokuratury

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,05.10.2023 15:08

Jak udało nam się ustalić, sprawa dotycząca Michała Gały została zgłoszona na Komisariat Policji w Zatorze w maju 2022 r. Obecnie zajmuje się nią prokuratura w Oświęcimiu.

Marta Rentel, znana lepiej jako Martirenti, wydała oświadczenie w sprawie rzekomego skandalu z udziałem pewnego youtubera. Influencerka postanowiła odnieść się na Instagramie do sytuacji, w którą została wplątana.

Martirenti wydała oświadczenie

"Wiem, że wielu z was jest zaniepokojonych i ciekawych mojego stanowiska w związku z ostatnim skandalem, w który zostałam wplątana. Chciałabym was zapewnić, że niezwłocznie po dowiedzeniu się o zajściu, zgłosiłam sprawę do odpowiednich organów i zrobiłam wszystko, co mogłam, aby ta sprawa została obiektywnie wyjaśniona" przekazała w relacji Martirenti.

Oświadczenie Martirenti
Oświadczenie Martirenti (Instagram)

Influencerka kontynuowała: "Nie komentowałam do tej pory tej sprawy na żadnym z moich kanałów, ponieważ uważam, że ocena zdarzenia i odpowiedzialność osób w nią zaangażowanych pozostaje w gestii organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Ufam, że prawda wyjdzie na jaw i że sprawca poniesie konsekwencje swoich czynów" - podsumowała.

Skontaktowaliśmy się z Martą Rentel, która potwierdziła, że jej relacja dotyczyła Michała Gały.

Oświadczenie w sprawie oskarżeń wydał również sam zainteresowany. Jak udało nam się ustalić, sprawa dotycząca Michała Gały, o której pisze Martirenti, została zgłoszona na Komisariat Policji w Zatorze w maju 2022 r. Obecnie zajmuje się nią prokuratura w Oświęcimiu.

Oświadczenie Michała Gały
Oświadczenie Michała Gały (Instagram)

Sprawą zajmuje się prokuratura

Skontaktowaliśmy się z prokuraturą, pytając, na jakim etapie jest obecnie postępowanie i czy zostali już przesłuchani świadkowie.

"Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania przygotowawczego oraz ochronne interesu osoby pokrzywdzonej Prokuratura nie może udzielić informacji w przedmiotowej sprawie" - przekazał redakcji Vibez Z-ca Prokuratora Rejonowego Mariusz Słomka.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 18
Nick,zgłoś
Ale kogo obchodzą te bzdury?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
nie chciała gały ?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się