Marcin Najman jak Grzegorz Braun. Wbił na roast Clout MMA z gaśnicą
Ale z ciebie Braun - swobodnie można rzucić w kierunku Marcina Najmana, który podczas roastu Clout MMA wbił do studia z gaśnicą i spryskał nią swojego przeciwnika Adriana Ciosa.
Cała Polska i spora część świata słyszała o skandalicznym wyczynie Grzegorza Brauna. Nawet w świeżo uruchomionym serwisie Kanyego Westa możemy przeczytać, że "poseł na Sejm RP stał się viralem po tym, jak zgasił zapaloną menorę w gmachu parlamentu".
Podobne
- Kula w ruch na konferencji Clout MMA. Marcoń starł się z Denisami
- Marcin Najman i najbardziej chaotyczny program na żywo z psychofanką na linii
- Druga gala Clout MMA. Lexy Chaplin znowu przeprasza
- Clout MMA i walka niepełnoletnich. Czy to dobry pomysł? [OPINIA]
- Clout MMA promuje patologię. Soczyste przekleństwa i bójka w studiu
Marcin Najman spryskał przeciwnika gaśnicą
Marcin Najman, który podczas Clout MMA 3 ponownie zmierzy się z Adrianem Ciosem, postanowił wziąć przykład z Grzegorza Brauna. El Testosteron w trakcie programu Roast Special wbił do studia z gaśnicą i skierował jej strumień w swojego przeciwnika.
- Ho, ho, ho! Święta, święta, k***o! - krzyczał Najman, pryskając Ciosa gaśnicą.
Trzeba przyznać, że w tym przypadku real time marketing Najmana okazał się mistrzowski. Czego raczej nie można powiedzieć o jego walkach. Cios w podskokach wydostał się z kłębów dymu i podsumował zachowanie swojego przeciwnika krótkim: - Ja pierd*lę, no debil.
Obecna w studiu Marianna Schreiber - która swoją drogą jeszcze niedawno krytykowała freak fighty - dodała od siebie:
- Marcin, ale ty nie jesteś posłem Braunem. Nie musisz tego robić.
I rzeczywiście nie musiał, ale jak sam stwierdził, chciał podkręcić świąteczną atmosferę. W końcu sama gala promowana jest jako Santa Clout i odbędzie się niedługo po Bożym Narodzeniu, a dokładnie 29 grudnia.
CLOUT MMA 3: ROAST SPECIAL. ZAŁĘCKI vs WIELKI BU / HAJTO vs WAWRZYNIAK / KARTA WALK
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?
- Julia Wieniawa - "Światłocienie" nudzą i bawią [RECENZJA]