Caroline Derpienski kontra Konopskyy

Caroline Derpienski kontra Konopskyy. "Przepraszam starucha"

Źródło zdjęć: © Instagram - Caroline Derpienski, Instagram - Konopskyy / Instagram
Natalia Witulska,
27.02.2024 15:45

Caroline Derpienski zagroziła youtuberowi Mikołajowi Tylko "Konopskiemu". Dziewczynie nie podobało się, w jaki sposób młody influencer wypowiedział się na temat jej starszego partnera. Szykuje się kolejna drama?

Karolina Maria Derpieńska, znana w sieci jako "Caroline Derpienski", to 23-latka pochodząca z Białegostoku. Jest polską influencerką oraz modelką, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Najgłośniej zrobiło się o niej wiosną 2023 r. Wtedy to dziewczyna zaczęła przedstawiać się jako milionerka oraz "dolarsowa królowa". W internecie chwaliła się związkiem z miliarderem, jednak nigdy nie chciała pokazywać jego twarzy. Na Instagramie obserwuje ją osiem i pół miliona osób.

Mikołaj Tylko "Konopskyy" to polski youtuber oraz influencer. Udostępnia materiały newsowe, w których skraca wieści z krajowego podwórka oraz całego świata. W 2023 r. współpracował z Sylwestrem Wardęgą podczas Pandora Gate. Na ten moment jego film pt. "Mroczna przeszłość polskiego YouTuba" obejrzało 12 mln ludzi. Na Instagramie Mikołaja obserwuje prawie milion osób.

Caroline Derpienski kontra Konopskyy

W poniedziałek 26 lutego Mikołaj Tylko "Konopskyy" udostępnił film na platformie YouTube. Poinformował w nim, że Caroline Derpienski napisała do niego w wiadomości prywatnej na Instagramie. Wpływowa dziewczyna zagroziła youtuberowi pozwem. Wszystko dlatego, że Mikołaj niepochlebnie wypowiedział się o jej starszym o wiele lat partnerze. Mikołaj nie wydawał się przejęty zaistniałą sytuacją.

- Po moich ostatnich newsach Karoline Derpinski zagroziła mi pozwem i zaliczyła odklejony rant na Stanowskiego zarzucając mu m.in. kontakty z bułgarską mafią i grożenie Karolinie śmiercią - tak rozpoczął swój odcinek Mikołaj.

FATALNY WYWIAD FAGATY (STANOWSKI I MAFIA, LIDL VS BIEDRONKA, ELON MUSK, CAROLINE DERPIŃSKA)

Mikołaj Tylko "Konopskyy" poinformował w odcinku, że otrzymał od Caroline prywatną wiadomość na Instagramie. "Wkrótce spotkasz się z prawnikami 'dziadka"' - napisała influencerka. Youtuber szybko sprostował, że nigdy nie nazwał partnera modelki "dziadkiem". Przypomniał, że nazwał go "staruchem".

Caroline Derpienski zarzuciła Mikołajowi, że nie szanuje starszych osób. Youtuber stwierdził, że dziewczyna zaliczyła lekką odklejkę, jednak szybko wziął wszystko na klatę i oficjalnie przeprosił partnera modelki.

- Oficjalnie przepraszam starucha za nazwanie go staruchem. Proszę mnie nie pozywać już - powiedział sarkastycznie Mikołaj.

Caroline Derpienski i grożenie pozwem

Mikołaj Tylko "Konopskyy" wydawał się nie przejmować zaistniałą sytuacją oraz groźbami ze strony Caroline. Domyślamy się, że jego luz wynika z tego, że wpływowa modelka oraz influencerka regularnie zapowiada, że będzie szła z ludźmi do sądu. Na czarnej liście dziewczyny pochodzącej z Białegostoku znaleźli się już:

 • Krzysztof Stanowski,
 • Szymon Majewski,
 • Aneta Glam,
 • Katarzyna Nosowska,
 • firma Danone.
trwa ładowanie posta...


Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, aby dziewczyna naprawdę wysłała komuś pozew oraz spotkała się ze znanymi postaciami w sądzie. Najpewniej dlatego Mikołaj Tylko nie wziął tych gróźb na poważnie. Caroline Derpienski po prostu lubi zapowiadać, że skorzysta z usług prawników, jednak nic z tego nie wynika.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 8
Co za żenująca persona ta cała Karolina. Do tego wątpliwej urody.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Takie czasy 🫣,zgłoś
Karolina ssij nie politykuj 🤭
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Fakty TVN,zgłoś
Cichodajka 😁
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4