zdrowie-psychiczne
Student SHG spóźnił się o minutę z oddaniem pracy. Wykładowczyni zrobiła o tym tiktoka
Shawn Mendes odwołuje trase

Shawn Mendes odwołuje koncert, bo zdrowie jest najważniejsze. Fani: "Mamy depreche"

Źródło zdjęć: © Instagram, Shawn Mendes
Anna RusakAnna Rusak,28.07.2022 15:31

Shawn Mendes nie pojawi się w Polsce. Artysta odwołał całą trasę koncertową "Wonder: The World Tour" ze względu na zdrowie psychiczne. Fani rozumieją, ale trochę im szkoda...

bGxUumkz

Mam nadzieję, że wszyscy już dobrze wiedzą, że problemy ze zdrowiem psychicznym mają wiele twarzy i mogą się z nimi zmagać absolutnie wszyscy. Sportowcy, zawodnicy MMA i wielkie gwiazdy. Jedną z nich jest Shawn Mendes.

27 lipca artysta poinformował na swoim Instagramie, że odwołuje całą trasę koncertową. Nie zobaczymy go ani w Stanach, ani w Europie, więc Shawn nie pojawi się też w Polsce. Wszystko przez problemy ze zdrowiem psychicznym piosenkarza.

Shawn Mendes odwołał koncert

Shawn Mendes już na początku lipca przekazał, że chce przełożyć kilka zbliżających się koncertów z trasy "Wonder: The World Tour". W tym czasie zamierzał zająć się swoim zdrowiem psychicznym.

bGxUumkB

Już wiemy, że Shawn nie zagra dla fanów w tym roku żadnego koncertu. Artysta w social mediach poinformował, że jest zmuszony odwołać całą trasę. Chce zadbać o siebie i na pierwszym miejscu stawia zdrowie psychiczne.


Wyruszyłem w tę trasę podekscytowany tym, że w końcu mogę wrócić do grania po przerwie spowodowanej pandemią, ale rzeczywistość jest taka, że zupełnie nie byłem przygotowany na to, jak trudne będzie koncertowanie po takim czasie nieobecności. Stało się bardziej jasne, że muszę poświęcić czas, którego nigdy nie miałem, aby stanąć na nogi i wrócić silniejszym

- Shawn Mendes
trwa ładowanie posta...

Jak fani zareagowali na odwołany koncert Shawna Mendesa?

Fani wsparli Shawna w jego decyzji. Oczywiście wszystkim jest przykro, niektórzy twierdzą nawet, że ta informacja sprawiła, że dostali "depresji" (przypominam, że to o wiele bardziej złożona choroba i nie powinno się o niej mówić jako o synonimie smutku).

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Większość na szczęście rozumie jego postawę i chce wspierać artystę w dochodzeniu do zdrowia. Firma organizująca koncert Shawna Mendesa w Polsce już poinformowała, w jaki sposób pieniądze - za bilety na odwołany występ - będą zwracane.

trwa ładowanie posta...

Shawn Mendes dba o zdrowie psychiczne i wy też powinniście

Choć bardzo nam przykro z powodu tego, co przeżywa Shawn Mendes, to cieszymy się, że w tak otwarty sposób mówi o swoich zmaganiach. Do tego jest w stanie zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne w świadomy sposób.

bGxUumkD

Taka postawa na pewno pomaga jego fanom i fankom, którzy zmagają się z podobnymi problemami. W końcu im częściej mówimy o zdrowiu psychicznym, tym mocniej normalizujemy dbanie o nie i za to należą się Shawnowi podziękowania!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Shawn Mendes

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Piękna Dziewczyna" ze "świętymi" poradami dla kobiet. Projekt jest… dofinansowany przez rząd