Budda spotkał się z szantażystami

Budda spotkał się z szantażystami. Akcja jak z "W11"

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Weronika Paliczka,
16.05.2024 16:20

Czarne chmury zawisły nad głową Buddy. Influencer podzielił się z fanami informacją o tym, że jest szantażowany. Youtuber wraz z policją urządził obławę na kryminalistów.

Fani Buddy są w ogromnym szoku. Wszystko przez materiał opublikowany w środę 15 maja 2024 r., w którym influencer informuje, że od jakiegoś czasu jest ofiarą szantażystów. Youtuber zajmujący się branżą motoryzacyjną odniósł się też do sfabrykowanych filmów, na których zachęca do skorzystania z usług internetowych kasyn, a także opowiedział o powodach częściowego zniknięcia z internetu. Sprawa jest poważna - Budda poinformował, że policja dokonała już jednego zatrzymania w związku ze sprawą. Trwają także przesłuchania kolejnych świadków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michu M4K: Zaczynam batalie sądową. "Utopiłem miliony, grożono mi"

Budda spotkał się z szantażystami

Budda postanowił grać z fanami w otwarte karty. Na tyle, na ile jest to możliwe z punktu widzenia dobra śledztwa, influencer informuje o postępach dochodzenia. 16 maja 2024 r. w godzinach wczesnopopołudniowych na Instastory opublikował wpis, w którym przyznaje, że na polecenie policji spotkał się z szantażystami.

Influencer napisał: "Aktualizacja co do wczorajszego materiału. We współpracy z policją, która od długiego czasu pracuje nad tą sprawą, odbyło się wczoraj kontrolowane spotkanie. Spotkanie miało odbyć się w celu 'przekazania' pieniędzy w zamian za milczenie - czyli spełnienie żądań, aby zachęcić do pojawienia się na miejscu. Sprawca miał zostać zatrzymany na gorącym uczynku - I TAK SIĘ STAŁO! Policja kryminalna dokonała aresztowania i na podstawie zgromadzonych dowodów są obecnie stawiane zarzuty".

Budda spotkał się z szantażystami
Budda spotkał się z szantażystami (Instagram: budda.7 , Instagram: budda.7)

To już druga osoba zatrzymana w związku ze sprawą Buddy

Nie wiadomo, jakie dokładnie zarzuty zostaną postawione osobie, która szantażowała Buddę. Ze względu na dobro śledztwa policja nie podaje także jej personaliów. Wygląda jednak na to, że youtuber podszedł do sprawy bardzo poważnie i zrobi wszystko, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. W chwili pisania tego tekstu policja zatrzymała dwie osoby, które związane są z szantażami stosowanymi wobec Buddy. Nie wiadomo, czy na tym sprawa poszukiwania internetowych przestępców się zakończy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 40
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 99
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 68
okruszek,zgłoś
Znając budę to jego kolejna akcja martetingowa.... uwierzę jak zobaczę tego szantarzyste w więzieniu...
Odpowiedz
12Zgadzam się10Nie zgadzam się
marcin g,zgłoś
a kim on jest?
Odpowiedz
3Zgadzam się10Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Brawo. Tych wszystkich cwaniaczków znad klawiatur, z tych pseudo firm it, mądralińskich klawiciarzy należało by wyłapać i nauczyć że życie to nie film czy gra a klapsy zwyczajnie bolą ...
Odpowiedz
18Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 45